9:39:38AM
Korisničko ime:
Lozinka:
|
Novosti
|
Registracija
|
Natjecanja
|
Dobrodošli
|
Evaluator
|
~o.o~ |
Autori
|
Pomoć
|
Natjecanja - ZG.IBT 2008 - Kup Božo Težak za kadete '08: Rezultati, 1.kolo, BASIC/Pascal P1
Sponzori
Evaluator Infobox
Evaluator info:
Pokrenut:
70 dana, 21 sati, 52 minuta, 21 sekundi
Vrijeme:
[Lokalno] 09:39:38AM
PID:
15611
Verzija:
0.11.469
Kompajlirao:
0
Kompajliranje neuspjelo:
0
Valjana rješenja:
0
Datoteke.C++:
0
Datoteke.C:
0
Datoteke.PAS:
0
Datoteke.JAVA:
0
Datoteke.BAS:
0
Datoteke.PY:
0
Datoteke.PL:
0
Datoteke.BF:
0
Datoteke.ALA:
0
Datoteke.ALAS:
0
Evaluator DB info:
Korisnika:
2468
Zadataka:
0
Poslanih rješenja:
48012
Valjana rješenja:
14223
Najviše točnih ima:
Ivan Šego
Natjecanja
›
ZG.IBT 2008
›
Kup Božo Težak za kadete '08
›
Rezultati
›
Rezultati, 1.kolo, BASIC/Pascal P1
1.kolo - BASIC/Pascal P1 - NEPOZNAT POGLED - Konačni službeni rezultati
Kup Božo Težak za kadete '08 - 1.kolo - BASIC/Pascal P1
Thu, 01 Jan 1970 01:00:00 +0100
-
Thu, 01 Jan 1970 01:00:00 +0100
ZATEMAS
Kolo natjecanja
Ispisivanje (osnovno)
|
Ispisivanje (uljepšano)
Rang
R.b.
Ime
Prezime
Razred
Škola, klub, udruga
Alat
Isplata
(20)
Parking
(40)
Papir
(60)
Super
(80)
Zbroj
(100)
Zbroj
%
1.
1.
Mihael
Peklar
6.
OŠ Gustava Krkleca
-
20
40
60
80
100
300
100%
2.
2.
Juraj
Bišćan
6.
OŠ Matije Gupca
-
20
40
48
80
0
188
62.67%
3.
3.
Antonio
Kvakić
6.
OŠ Pavleka Miškine
-
20
40
24
48
20
152
50.67%
3.
4.
Filip
Bašić
6.
OŠ Pavleka Miškine
-
20
40
24
48
20
152
50.67%
4.
5.
Adrian
Čajić
6.
OŠ Marina Držića
-
20
40
60
16
-
136
45.33%
5.
6.
Bernardo
Demović
6.
OŠ Antuna Branka Šimića
-
20
40
24
16
20
120
40%
6.
7.
Dominik
Gleich
6.
OŠ Pavleka Miškine
-
20
40
0
32
20
112
37.33%
7.
8.
Magdalena
Petrović
6.
OŠ Antuna Branka Šimća
-
20
40
12
-
-
72
24%
8.
9.
Alen
Orčić
6.
OŠ Otona Ivekovića
-
20
40
0
0
-
60
20%
8.
10.
Sara
Sesar
6.
OŠ Antuna Branka Šimića
-
20
40
0
-
-
60
20%
8.
11.
Dora
Blažun
6.
OŠ Antuna Branka Šimića
-
20
40
0
-
-
60
20%
8.
12.
Martin
Kajtazi
6.
OŠ Antuna Branka Šimića
-
20
40
0
-
-
60
20%
9.
13.
Tomislav
Kottek
6.
OŠ Ante Kovačića
-
20
8
0
-
-
28
9.33%
9.
14.
Josip
Cvrtila
6.
OŠ Vjenceslava Novaka
-
20
8
0
0
0
28
9.33%
10.
15.
Kristina
Kušić
6.
OŠ Antuna Branka Šimića
-
20
-
-
-
-
20
6.67%
10.
16.
Magdalena
Šiško
6.
OŠ Antuna Branka Šimića
-
20
-
0
-
-
20
6.67%
10.
17.
Ivan
Vukelić
5.
OŠ Ante Kovačića
-
20
0
0
-
-
20
6.67%
11.
18.
Leona
Beban
5.
OŠ Pavleka Miškine
-
-
-
-
-
-
0
0%
11.
19.
Helena
Mikulić
6.
OŠ Izidora Kršnjavoga
-
-
-
-
-
-
0
0%
11.
20.
Fran
Borić
5.
OŠ Pavleka Miškine
-
-
-
-
-
-
0
0%
11.
21.
Jakov
Budić
5.
OŠ Pavleka Miškine
-
-
-
-
-
-
0
0%
11.
22.
Dora
Dragčević
6.
OŠ Izidora Kršnjavoga
-
-
-
-
-
-
0
0%
11.
23.
Valent
Fileš
5.
OŠ Pavleka Miškine
-
-
-
-
-
-
0
0%
11.
24.
Mario
Bekić
6.
OŠ Izidora Kršnjavoga
-
-
-
-
-
-
0
0%
11.
25.
Maša
Marić
6.
OŠ Antuna Branka Šimića
-
-
-
-
-
-
0
0%
11.
26.
Petra
Bekić
6.
OŠ Izidora Kršnjavoga
-
-
-
-
-
-
0
0%
11.
27.
Barbara
Brandić
5.
Osnovna škola Petra Preradovića
-
-
-
-
-
-
0
0%
11.
28.
Ivan
Almer
4.
OŠ Marina Držića
-
-
-
-
-
-
0
0%
11.
29.
Manuela
Lukić
4.
OŠ Marina Držića
-
-
-
-
-
-
0
0%
11.
30.
Joško
Bilandžić
4.
OŠ Marina Držića
-
-
-
-
-
-
0
0%
11.
31.
Filip
Novkoski
5.
OŠ Marina Držića
-
-
-
-
-
-
0
0%
11.
32.
Filip
Feješ
5.
OŠ Marina Držića
-
-
-
-
-
-
0
0%
11.
33.
Kristian Vedran
Budrovčan
5.
OŠ Pantovčak
-
-
-
-
-
-
0
0%
11.
34.
Roko
Glasnović
5.
OŠ Pantovčak
-
-
-
-
-
-
0
0%
11.
35.
Jakov
Budić
5.
OŠ Pavleka Miškine
-
-
-
-
-
-
0
0%
11.
36.
Andrej
Barbić
6.
OŠ Antuna Branka Šimića
-
-
-
-
-
-
0
0%
11.
37.
Marko
Kičin
6.
OŠ Izidora Kršnjavoga
-
-
-
-
-
-
0
0%
11.
38.
Branimir
Filipović
5.
OŠ Trnsko
-
-
-
-
-
-
0
0%
O rezultatima za pojedino kolo
Tablica rezultata za pojedino kolo se računa ovako:
sumiraju se samo zadaci koji vrijede za odabrani pogled (razred)
za pogled 'Svi', to je ukupan ostvareni rezultat
za pogled 'Neparni razredi', to je suma rezultata u 1., 2., 3. i 4. zadatku za pojedino kolo
za pogled 'Parni razredi', to je suma rezultata u 2., 3., 4. i 5. zadatku za pojedino kolo
Odaberite
Logo P1
Ukupna lista:
Svi
Neparni razredi
Parni razredi
1.kolo:
Svi
Neparni razredi
Parni razredi
2.kolo:
Svi
Neparni razredi
Parni razredi
3.kolo:
Svi
Neparni razredi
Parni razredi
4.kolo:
Svi
Neparni razredi
Parni razredi
5.kolo:
Svi
Neparni razredi
Parni razredi
6.kolo:
Svi
Neparni razredi
Parni razredi
Logo P2
Ukupna lista:
Svi
Neparni razredi
Parni razredi
1.kolo:
Svi
Neparni razredi
Parni razredi
2.kolo:
Svi
Neparni razredi
Parni razredi
3.kolo:
Svi
Neparni razredi
Parni razredi
4.kolo:
Svi
Neparni razredi
Parni razredi
5.kolo:
Svi
Neparni razredi
Parni razredi
6.kolo:
Svi
Neparni razredi
Parni razredi
BASIC/Pascal P1
Ukupna lista:
Svi
Neparni razredi
Parni razredi
1.kolo:
Svi
Neparni razredi
Parni razredi
2.kolo:
Svi
Neparni razredi
Parni razredi
3.kolo:
Svi
Neparni razredi
Parni razredi
4.kolo:
Svi
Neparni razredi
Parni razredi
5.kolo:
Svi
Neparni razredi
Parni razredi
6.kolo:
Svi
Neparni razredi
Parni razredi
BASIC/Pascal P2
Ukupna lista:
Svi
Neparni razredi
Parni razredi
1.kolo:
Svi
Neparni razredi
Parni razredi
2.kolo:
Svi
Neparni razredi
Parni razredi
3.kolo:
Svi
Neparni razredi
Parni razredi
4.kolo:
Svi
Neparni razredi
Parni razredi
5.kolo:
Svi
Neparni razredi
Parni razredi
6.kolo:
Svi
Neparni razredi
Parni razredi
Natrag
Sponzori: