ZG.IBT 2008
Rezultati, 4.kolo, Logo P1
4.kolo - Logo P1 - Neparni razredi - Konačni službeni rezultati
- ([])Ispisivanje (osnovno) | ([])Ispisivanje (uljepšano) (?)
RangR.b.ImePrezimeRazredŠkola, klub, udrugaAlatTro
(20)
Niz
(40)
Razlomak
(60)
Ente
(80)
Zbroj%
1. [Zlato!]
1. 
MihaelLiskij5.OŠ Petra Preradovića-2024608018492%
2. [Srebro!]
2. 
MarioPejinović5.OŠ Cvjetno naseljeFMS/MSW Logo2040-8014070%
3. [Bronca!]
3. 
LukaBakrač5.OŠ Petra Preradovića-2016-8011658%
4.
4. 
BornaRunac5.OŠ Matije GupcaFMS/MSW Logo2024-489246%
5.
5. 
RomanaŽitnik5.OŠ Petra Preradovića-2016003618%
5.
6. 
LeaRački5.OŠ Petra Preradovića-2016-03618%
5.
7. 
ArijanaKauzlarić5.OŠ Nikole Tesle ZagrebFMS/MSW Logo2016-03618%
5.
8. 
TesaJurišić4.OŠ Matije GupcaFMS/MSW Logo2016--3618%
6.
9. 
KarloFruehwirth5.OŠ Petra Preradovića-200--2010%
6.
10. 
PaulaRinkovec5.OŠ Otona IvekovićaFMS/MSW Logo2000-2010%
6.
11. 
NatkoGrgas5.OŠ Otona IvekovićaFMS/MSW Logo2000-2010%
6.
12. 
BarbaraBrandić5.OŠ Petra Preradovića-20---2010%
7.
13. 
RenatoKauzlaric3.Udruga programera s VIJUGOMFMS/MSW Logo-0--00%
7.
14. 
MislavRaguž-Vodenac5.OŠ Horvati-----00%
7.
15. 
TomislavPinjušić5.OŠ Horvati-----00%
7.
16. 
DomagojĐurić5.OŠ Horvati-----00%
7.
17. 
DamjanMach5.OŠ Horvati-----00%
7.
18. 
JurajRohaček5.OŠ Horvati-----00%
7.
19. 
Iva Haviland Zrakić5.Waldorfska FMS/MSW Logo----00%
7.
20. 
Ivana Rašić2.Udruga programera S VIJUGOM-----00%
7.
21. 
BrunoSunagić5.OŠ Horvati-----00%
7.
22. 
MateoCahun5.OŠ Horvati-----00%
7.
23. 
MarkoRatković5.OŠ Horvati-----00%
7.
24. 
JosipKuhar5.OŠ Josipa RačićaFMS/MSW Logo----00%
7.
25. 
KarloVidović5.OŠ Josipa Račića-----00%
7.
26. 
BrunoMraz5.OŠ Josipa Račića-----00%
7.
27. 
JakovKnežević5.OŠ Otona IvekovićaFMS/MSW Logo----00%
7.
28. 
MarkoSkender5.OŠ S.S.Kranjčevića-----00%
7.
29. 
JankoMakar3.Udruga programera s VIJUGOM-----00%
7.
30. 
SvenPetrovic Stih3.Udruga programera s VIJUGOM-----00%
7.
31. 
Nikola Assoouline4.Udruga programera s VIJUGOM-----00%
7.
32. 
ValentinMarinac1.Udruga programera s VIJUGOM-----00%
7.
33. 
LauraČaušević5.OŠ Augusta Harambašića-----00%
7.
34. 
KristijanMarkač5.OŠ Horvati-----00%
7.
35. 
FilipČerepinko5.OŠ Otona IvekovićaFMS/MSW Logo----00%

O rezultatima za pojedino kolo
Tablica rezultata za pojedino kolo se računa ovako:
  • sumiraju se samo zadaci koji vrijede za odabrani pogled (razred)
    • za pogled 'Svi', to je ukupan ostvareni rezultat
    • za pogled 'Neparni razredi', to je suma rezultata u 1., 2., 3. i 4. zadatku za pojedino kolo
    • za pogled 'Parni razredi', to je suma rezultata u 2., 3., 4. i 5. zadatku za pojedino kolo
Odaberite
Logo P1 Ukupna lista: Svi Neparni razredi Parni razredi
1.kolo: Svi Neparni razredi Parni razredi
2.kolo: Svi Neparni razredi Parni razredi
3.kolo: Svi Neparni razredi Parni razredi
4.kolo: Svi Neparni razredi Parni razredi
5.kolo: Svi Neparni razredi Parni razredi
6.kolo: Svi Neparni razredi Parni razredi
Logo P2 Ukupna lista: Svi Neparni razredi Parni razredi
1.kolo: Svi Neparni razredi Parni razredi
2.kolo: Svi Neparni razredi Parni razredi
3.kolo: Svi Neparni razredi Parni razredi
4.kolo: Svi Neparni razredi Parni razredi
5.kolo: Svi Neparni razredi Parni razredi
6.kolo: Svi Neparni razredi Parni razredi
BASIC/Pascal P1 Ukupna lista: Svi Neparni razredi Parni razredi
1.kolo: Svi Neparni razredi Parni razredi
2.kolo: Svi Neparni razredi Parni razredi
3.kolo: Svi Neparni razredi Parni razredi
4.kolo: Svi Neparni razredi Parni razredi
5.kolo: Svi Neparni razredi Parni razredi
6.kolo: Svi Neparni razredi Parni razredi
BASIC/Pascal P2 Ukupna lista: Svi Neparni razredi Parni razredi
1.kolo: Svi Neparni razredi Parni razredi
2.kolo: Svi Neparni razredi Parni razredi
3.kolo: Svi Neparni razredi Parni razredi
4.kolo: Svi Neparni razredi Parni razredi
5.kolo: Svi Neparni razredi Parni razredi
6.kolo: Svi Neparni razredi Parni razredi

Natrag


Sponzori: