8:04:18AM
Korisničko ime:
Lozinka:
|
Novosti
|
Registracija
|
Natjecanja
|
Dobrodošli
|
Evaluator
|
~o.o~ |
Autori
|
Pomoć
|
Natjecanja - ZG.IBT 2009 - Kup Božo Težak za juniore '09: Rezultati, 3.kolo, Pascal/C P1
Sponzori
Evaluator Infobox
Evaluator info:
Pokrenut:
81 dana, 9 sati, 36 minuta, 21 sekundi
Vrijeme:
[Lokalno] 08:04:18AM
PID:
7639
Verzija:
0.11.469
Kompajlirao:
11
Kompajliranje neuspjelo:
0
Valjana rješenja:
5
Datoteke.C++:
11
Datoteke.C:
0
Datoteke.PAS:
0
Datoteke.JAVA:
0
Datoteke.BAS:
0
Datoteke.PY:
0
Datoteke.PL:
0
Datoteke.BF:
0
Datoteke.ALA:
0
Datoteke.ALAS:
0
Evaluator DB info:
Korisnika:
2467
Zadataka:
0
Poslanih rješenja:
48012
Valjana rješenja:
14223
Najviše točnih ima:
Ivan Šego
Natjecanja
›
ZG.IBT 2009
›
Kup Božo Težak za juniore '09
›
Rezultati
›
Rezultati, 3.kolo, Pascal/C P1
3.kolo - Pascal/C P1 - Svi - Konačni službeni rezultati
Kup Božo Težak za juniore '09 - 3.kolo - Pascal/C P1
Thu, 01 Jan 1970 01:00:00 +0100
-
Thu, 01 Jan 1970 01:00:00 +0100
ZATEMAS
Kolo natjecanja
Ispisivanje (osnovno)
|
Ispisivanje (uljepšano)
Rang
R.b.
Ime
Prezime
Razred
Škola, klub, udruga
Skoro prost
(20)
Tetris
(40)
Brojevi
(60)
Swlqzivq
(80)
Supermen
(100)
Zbroj
%
1.
1.
Ivica
Kičić
2.
V. gimnazija
20
40
60
80
100
300
100%
2.
2.
Borna
Vukadinović
2.
Peta gimnazija
20
40
36
80
-
176
58.67%
3.
3.
Antea
Hadviger
1.
V. gimnazija
20
40
30
80
0
170
56.67%
4.
4.
Karlo
Dumbović
2.
V. gimnazija
20
40
6
80
0
146
48.67%
4.
5.
Paula
Gombar
1.
V. gimnazija
20
40
6
80
0
146
48.67%
5.
6.
Antun
Razum
1.
XV. Gimnazija
0
40
-
80
0
120
40%
6.
7.
Matija
Folnovic
1.
V. gimnazija
20
40
12
8
0
80
26.67%
7.
8.
Matija
Milišić
1.
XV. gimnazija
20
40
0
-
-
60
20%
7.
9.
Nino
Jagar
2.
V. Gimnazija
20
40
0
0
0
60
20%
7.
10.
Ognjen
Stipetić
2.
Peta gimnazija
20
40
-
-
-
60
20%
8.
11.
Mario
Benković
1.
V. gimnazija
16
16
-
-
-
32
10.67%
9.
12.
Lobel
Strmečki
2.
TŠRB
-
0
-
-
-
0
0%
9.
13.
Emil
Simon
2.
prva srednja informaticka
-
-
0
-
-
0
0%
9.
14.
Nenad
Banfić
2.
Prva gimnazija Varaždin
-
-
-
-
-
0
0%
9.
15.
Tin
Matek
1.
V. gimnazija
-
-
-
-
-
0
0%
9.
16.
Antonio
Škorjanec
2.
prva srednja informatička
-
-
-
-
-
0
0%
9.
17.
Tomislav
pl. Srbljinović
2.
prva srednja informatčka
-
-
-
-
-
0
0%
9.
18.
Ivan
Graf
2.
Prva srednja informaticka
-
-
-
-
-
0
0%
9.
19.
Sven
Kopun
2.
Prva srednja informatička
-
-
-
-
-
0
0%
9.
20.
Adis
Ajruli
2.
prva srednja informatička
-
-
-
-
-
0
0%
O rezultatima za pojedino kolo
Tablica rezultata za pojedino kolo se računa ovako:
sumiraju se samo zadaci koji vrijede za odabrani pogled (razred)
za pogled 'Svi'
, to je ukupan ostvareni rezultat
za pogled 'Neparni razredi', to je suma rezultata u 1., 2., 3. i 4. zadatku za pojedino kolo
za pogled 'Parni razredi', to je suma rezultata u 2., 3., 4. i 5. zadatku za pojedino kolo
Odaberite
Pascal/C P1
Ukupna lista:
Svi
Neparni razredi
Parni razredi
1.kolo:
Svi
Neparni razredi
Parni razredi
2.kolo:
Svi
Neparni razredi
Parni razredi
3.kolo:
Svi
Neparni razredi
Parni razredi
4.kolo:
Svi
Neparni razredi
Parni razredi
5.kolo:
Svi
Neparni razredi
Parni razredi
6.kolo:
Svi
Neparni razredi
Parni razredi
Pascal/C P2
Ukupna lista:
Svi
Neparni razredi
Parni razredi
1.kolo:
Svi
Neparni razredi
Parni razredi
2.kolo:
Svi
Neparni razredi
Parni razredi
3.kolo:
Svi
Neparni razredi
Parni razredi
4.kolo:
Svi
Neparni razredi
Parni razredi
5.kolo:
Svi
Neparni razredi
Parni razredi
6.kolo:
Svi
Neparni razredi
Parni razredi
Natrag
Sponzori: