Kup Božo Težak za kadete '08 - Ukupna lista - Logo P1 - Neparni razredi - Dobivena ukupna lista
Kup Božo Težak za kadete '08 - Logo P1
Sat, 09 Feb 2008 08:00:00 +0100
-
Mon, 30 Jun 2008 23:59:00 +0200
ZATEMAS
Kolo natjecanja
Rang
R.b.
Ime
Prezime
Razred
Škola, klub, udruga
Alat
1.kolo
(200)
2.kolo
(200)
3.kolo
(200)
4.kolo
(200)
5.kolo
(200)
6.kolo
(200)
Zbroj
%
1.
1.
Mihael
Liskij
5.
OŠ Petra Preradovića
-
200
190
200
184
200
200
990
99%
1.
2.
Mario
Pejinović
5.
OŠ Cvjetno naselje
FMS/MSW Logo
200
190
200
140
200
200
990
99%
2.
3.
Borna
Runac
5.
OŠ Matije Gupca
FMS/MSW Logo
200
185
200
92
200
34
877
87.7%
3.
4.
Natko
Grgas
5.
OŠ Otona Ivekovića
FMS/MSW Logo
200
--
200
20
120
20
560
56%
4.
5.
Paula
Rinkovec
5.
OŠ Otona Ivekovića
FMS/MSW Logo
130
61
200
20
120
28
539
53.9%
5.
6.
Arijana
Kauzlarić
5.
OŠ Nikole Tesle Zagreb
FMS/MSW Logo
200
200
20
36
--
4
460
46%
6.
7.
Luka
Bakrač
5.
OŠ Petra Preradovića
-
90
36
140
116
64
--
446
44.6%
7.
8.
Jakov
Knežević
5.
OŠ Otona Ivekovića
FMS/MSW Logo
200
110
--
--
80
--
390
39%
8.
9.
Bruno
Mraz
5.
OŠ Josipa Račića
-
80
60
120
--
--
--
260
26%
9.
10.
Karlo
Fruehwirth
5.
OŠ Petra Preradovića
-
66
4
105
20
20
--
215
21.5%
10.
11.
Renato
Kauzlaric
3.
Udruga programera s VIJUGOM
FMS/MSW Logo
116
60
0
0
32
--
208
20.8%
11.
12.
Lea
Rački
5.
OŠ Petra Preradovića
-
40
--
--
36
20
--
96
9.6%
12.
13.
Tesa
Jurišić
4.
OŠ Matije Gupca
FMS/MSW Logo
30
4
--
36
20
--
90
9%
13.
14.
Josip
Kuhar
5.
OŠ Josipa Račića
FMS/MSW Logo
65
12
8
--
--
--
85
8.5%
14.
15.
Romana
Žitnik
5.
OŠ Petra Preradovića
-
--
8
4
36
12
--
60
6%
15.
16.
Kristijan
Markač
5.
OŠ Horvati
-
40
4
10
--
--
--
54
5.4%
16.
17.
Barbara
Brandić
5.
OŠ Petra Preradovića
-
--
12
8
20
--
--
40
4%
16.
18.
Marko
Ratković
5.
OŠ Horvati
-
--
--
40
--
--
--
40
4%
17.
19.
Domagoj
Đurić
5.
OŠ Horvati
-
30
4
2
--
--
--
36
3.6%
18.
20.
Karlo
Vidović
5.
OŠ Josipa Račića
-
15
0
--
--
--
--
15
1.5%
19.
21.
Valentin
Marinac
1.
Udruga programera s VIJUGOM
-
10
--
--
--
--
--
10
1%
20.
22.
Tomislav
Pinjušić
5.
OŠ Horvati
-
0
4
--
--
--
--
4
0.4%
21.
23.
Bruno
Sunagić
5.
OŠ Horvati
-
0
--
0
--
--
--
0
0%
21.
24.
Filip
Čerepinko
5.
OŠ Otona Ivekovića
FMS/MSW Logo
--
--
0
--
--
--
0
0%
21.
25.
Juraj
Rohaček
5.
OŠ Horvati
-
0
0
--
--
--
--
0
0%
21.
26.
Mateo
Cahun
5.
OŠ Horvati
-
--
--
0
--
--
--
0
0%
21.
27.
Janko
Makar
3.
Udruga programera s VIJUGOM
-
0
--
--
--
--
--
0
0%
21.
28.
Iva
Haviland Zrakić
5.
Waldorfska
FMS/MSW Logo
--
--
0
--
--
--
0
0%
21.
29.
Ivana
Rašić
2.
Udruga programera S VIJUGOM
-
0
--
--
--
--
--
0
0%
21.
30.
Mislav
Raguž-Vodenac
5.
OŠ Horvati
-
--
0
--
--
--
--
0
0%
21.
31.
Damjan
Mach
5.
OŠ Horvati
-
0
0
--
--
--
--
0
0%
ZATEMAS - https://zatemas.zrs.hr/