ZG.IBT 2008
Rezultati, 4.kolo, Logo P1
4.kolo - Logo P1 - Svi - Konačni službeni rezultati
- ([])Ispisivanje (osnovno) | ([])Ispisivanje (uljepšano) (?)
RangR.b.ImePrezimeRazredŠkola, klub, udrugaAlatTro
(20)
Niz
(40)
Razlomak
(60)
Ente
(80)
Stablo
(100)
Zbroj%
1. [Zlato!]
1. 
MihaelPeklar6.OŠ Gustava KrklecaFMS/MSW Logo20406080100300100%
1. [Zlato!]
2. 
AlenOrčić6.OŠ Otona IvekovićaFMS/MSW Logo20406080100300100%
1. [Zlato!]
3. 
FilipKeri6.I. OŠ Vrbovec-20406080100300100%
2. [Srebro!]
4. 
JurajBišćan6.OŠ Matije GupcaFMS/MSW Logo2035608010029598.33%
3. [Bronca!]
5. 
MatejGradiček6.I. OŠ Vrbovec-2032608010029297.33%
4.
6. 
MihaelLiskij5.OŠ Petra Preradovića-202460806024481.33%
5.
7. 
MarioPejinović5.OŠ Cvjetno naseljeFMS/MSW Logo2040-8010024080%
6.
8. 
MatejKovačević6.OŠ Augsta Cesarca-2035080-13545%
7.
9. 
DavidLozić6.OŠ KustošijaPC Logo 4.02040060012040%
8.
10. 
LukaBakrač5.OŠ Petra Preradovića-2016-80-11638.67%
9.
11. 
MartinBagić6.OŠ Ivana Filipovića-2024600010434.67%
10.
12. 
BornaRunac5.OŠ Matije GupcaFMS/MSW Logo2024-48-9230.67%
11.
13. 
RomanaŽitnik5.OŠ Petra Preradovića-201600-3612%
11.
14. 
LeaRački5.OŠ Petra Preradovića-2016-0-3612%
11.
15. 
TesaJurišić4.OŠ Matije GupcaFMS/MSW Logo2016---3612%
11.
16. 
ArijanaKauzlarić5.OŠ Nikole Tesle ZagrebFMS/MSW Logo2016-0-3612%
12.
17. 
NatkoGrgas5.OŠ Otona IvekovićaFMS/MSW Logo2000--206.67%
12.
18. 
KarloFruehwirth5.OŠ Petra Preradovića-200---206.67%
12.
19. 
PaulaRinkovec5.OŠ Otona IvekovićaFMS/MSW Logo2000--206.67%
12.
20. 
BarbaraBrandić5.OŠ Petra Preradovića-20----206.67%
13.
21. 
RenatoKauzlaric3.Udruga programera s VIJUGOMFMS/MSW Logo-0---00%
13.
22. 
GrgurMarinac6.Udruga programera s VIJUGOM-0----00%
13.
23. 
IvanBilić6.OŠ Mladost------00%
13.
24. 
MarkoZaplatić6.OŠ Horvati------00%
13.
25. 
MateoCahun5.OŠ Horvati------00%
13.
26. 
BrunoSunagić5.OŠ Horvati------00%
13.
27. 
FilipČerepinko5.OŠ Otona IvekovićaFMS/MSW Logo-----00%
13.
28. 
Iva Haviland Zrakić5.Waldorfska FMS/MSW Logo-----00%
13.
29. 
Ivana Rašić2.Udruga programera S VIJUGOM------00%
13.
30. 
MislavRaguž-Vodenac5.OŠ Horvati------00%
13.
31. 
LukaRohaček6.OŠ Horvati------00%
13.
32. 
TomislavPinjušić5.OŠ Horvati------00%
13.
33. 
DomagojĐurić5.OŠ Horvati------00%
13.
34. 
DamjanMach5.OŠ Horvati------00%
13.
35. 
JurajRohaček5.OŠ Horvati------00%
13.
36. 
AntonioMarinić6.OŠ Horvati------00%
13.
37. 
TvrtkoSternak6.OŠ Horvati------00%
13.
38. 
MatejŠiroki6.OŠ Kustošija------00%
13.
39. 
FranjoPešut6.OŠ Kustošija------00%
13.
40. 
LeonPisk6.OŠ Augusta Harambašića------00%
13.
41. 
MarkoSkender5.OŠ S.S.Kranjčevića------00%
13.
42. 
JakovKnežević5.OŠ Otona IvekovićaFMS/MSW Logo-----00%
13.
43. 
BrunoMraz5.OŠ Josipa Račića------00%
13.
44. 
KarloVidović5.OŠ Josipa Račića------00%
13.
45. 
JosipKuhar5.OŠ Josipa RačićaFMS/MSW Logo-----00%
13.
46. 
ArijanDezdani6.OŠ Marije Jurić Zagorke------00%
13.
47. 
StjepanVrljičak6.OŠ Ivana Filipovića------00%
13.
48. 
JankoMakar3.Udruga programera s VIJUGOM------00%
13.
49. 
LukaRački6.OŠ Horvati------00%
13.
50. 
MarkoRatković5.OŠ Horvati------00%
13.
51. 
KristijanMarkač5.OŠ Horvati------00%
13.
52. 
MargitaKovačević6.OŠ Miroslava KrležaFMS/MSW Logo-----00%
13.
53. 
ValentinMarinac1.Udruga programera s VIJUGOM------00%
13.
54. 
LukaBarl6.Udruga programera s VIJUGOMFMS/MSW Logo-----00%
13.
55. 
Nikola Assoouline4.Udruga programera s VIJUGOM------00%
13.
56. 
SvenPetrovic Stih3.Udruga programera s VIJUGOM------00%
13.
57. 
LauraČaušević5.OŠ Augusta Harambašića------00%

O rezultatima za pojedino kolo
Tablica rezultata za pojedino kolo se računa ovako:
  • sumiraju se samo zadaci koji vrijede za odabrani pogled (razred)
    • za pogled 'Svi', to je ukupan ostvareni rezultat
    • za pogled 'Neparni razredi', to je suma rezultata u 1., 2., 3. i 4. zadatku za pojedino kolo
    • za pogled 'Parni razredi', to je suma rezultata u 2., 3., 4. i 5. zadatku za pojedino kolo
Odaberite
Odaberite kolo:
Odaberite podskupinu:
Odaberite pogled:

Natrag


Sponzori: