ZG.IBT 2008
Rezultati, 1.kolo, Logo P1
1.kolo - Logo P1 - Svi - Konačni službeni rezultati
- ([])Ispisivanje (osnovno) | ([])Ispisivanje (uljepšano) (?)
RangR.b.ImePrezimeRazredŠkola, klub, udrugaAlatPikado
(20)
Ukras
(40)
Piramida
(60)
Stepenice
(80)
Dojam
(100)
Zbroj%
1. [Zlato!]
1. 
MihaelPeklar6.OŠ Gustava KrklecaFMS/MSW Logo20406080100300100%
1. [Zlato!]
2. 
JurajBišćan6.OŠ Matije GupcaFMS/MSW Logo20406080100300100%
1. [Zlato!]
3. 
AlenOrčić6.OŠ Otona IvekovićaFMS/MSW Logo20406080100300100%
2. [Srebro!]
4. 
MartinBagić6.OŠ Ivana Filipovića-204060801221270.67%
3. [Bronca!]
5. 
ArijanaKauzlarić5.OŠ Nikole Tesle ZagrebFMS/MSW Logo20406080020066.67%
3. [Bronca!]
6. 
MarioPejinović5.OŠ Cvjetno naseljeFMS/MSW Logo20406080020066.67%
3. [Bronca!]
7. 
MihaelLiskij5.OŠ Petra Preradovića-20406080020066.67%
3. [Bronca!]
8. 
BornaRunac5.OŠ Matije GupcaFMS/MSW Logo20406080020066.67%
3. [Bronca!]
9. 
MatejGradiček6.I. OŠ Vrbovec-20406080020066.67%
3. [Bronca!]
10. 
NatkoGrgas5.OŠ Otona IvekovićaFMS/MSW Logo20406080020066.67%
3. [Bronca!]
11. 
JakovKnežević5.OŠ Otona IvekovićaFMS/MSW Logo20406080020066.67%
4.
12. 
FilipKeri6.I. OŠ Vrbovec-154060503019565%
5.
13. 
LukaBarl6.Udruga programera s VIJUGOMFMS/MSW Logo10403050013043.33%
5.
14. 
PaulaRinkovec5.OŠ Otona IvekovićaFMS/MSW Logo20403040013043.33%
6.
15. 
RenatoKauzlaric3.Udruga programera s VIJUGOMFMS/MSW Logo10306016011638.67%
7.
16. 
MatejKovačević6.OŠ Augsta Cesarca-1040600011036.67%
8.
17. 
LukaBakrač5.OŠ Petra Preradovića-01008009030%
9.
18. 
BrunoMraz5.OŠ Josipa Račića-104030008026.67%
10.
19. 
MargitaKovačević6.OŠ Miroslava KrležaFMS/MSW Logo204001607625.33%
11.
20. 
KarloFruehwirth5.OŠ Petra Preradovića-203001606622%
12.
21. 
JosipKuhar5.OŠ Josipa RačićaFMS/MSW Logo53030006521.67%
13.
22. 
TvrtkoSternak6.OŠ Horvati-20400006020%
14.
23. 
StjepanVrljičak6.OŠ Ivana Filipovića-10400005016.67%
15.
24. 
GrgurMarinac6.Udruga programera s VIJUGOM-0400004013.33%
15.
25. 
KristijanMarkač5.OŠ Horvati-0400004013.33%
15.
26. 
LeaRački5.OŠ Petra Preradovića-0400004013.33%
16.
27. 
DomagojĐurić5.OŠ Horvati-10200003010%
16.
28. 
TesaJurišić4.OŠ Matije GupcaFMS/MSW Logo0300003010%
17.
29. 
KarloVidović5.OŠ Josipa Račića-510000155%
18.
30. 
ValentinMarinac1.Udruga programera s VIJUGOM-100000103.33%
19.
31. 
LukaRohaček6.OŠ Horvati-0500051.67%
20.
32. 
DamjanMach5.OŠ Horvati-0000000%
20.
33. 
TomislavPinjušić5.OŠ Horvati-0000000%
20.
34. 
Ivana Rašić2.Udruga programera S VIJUGOM-0000000%
20.
35. 
JankoMakar3.Udruga programera s VIJUGOM-0000000%
20.
36. 
BrunoSunagić5.OŠ Horvati-0000000%
20.
37. 
JurajRohaček5.OŠ Horvati-0000000%
20.
38. 
Iva Haviland Zrakić5.Waldorfska FMS/MSW Logo-----00%
20.
39. 
BarbaraBrandić5.OŠ Petra Preradovića------00%
20.
40. 
MislavRaguž-Vodenac5.OŠ Horvati------00%
20.
41. 
MarkoZaplatić6.OŠ Horvati------00%
20.
42. 
ArijanDezdani6.OŠ Marije Jurić Zagorke------00%
20.
43. 
MateoCahun5.OŠ Horvati------00%
20.
44. 
MarkoSkender5.OŠ S.S.Kranjčevića------00%
20.
45. 
MatejŠiroki6.OŠ Kustošija------00%
20.
46. 
FranjoPešut6.OŠ Kustošija------00%
20.
47. 
SvenPetrovic Stih3.Udruga programera s VIJUGOM------00%
20.
48. 
Nikola Assoouline4.Udruga programera s VIJUGOM------00%
20.
49. 
RomanaŽitnik5.OŠ Petra Preradovića------00%
20.
50. 
MarkoRatković5.OŠ Horvati------00%
20.
51. 
LukaRački6.OŠ Horvati------00%
20.
52. 
AntonioMarinić6.OŠ Horvati------00%
20.
53. 
DavidLozić6.OŠ KustošijaPC Logo 4.0-----00%
20.
54. 
IvanBilić6.OŠ Mladost------00%
20.
55. 
FilipČerepinko5.OŠ Otona IvekovićaFMS/MSW Logo-----00%

O rezultatima za pojedino kolo
Tablica rezultata za pojedino kolo se računa ovako:
  • sumiraju se samo zadaci koji vrijede za odabrani pogled (razred)
    • za pogled 'Svi', to je ukupan ostvareni rezultat
    • za pogled 'Neparni razredi', to je suma rezultata u 1., 2., 3. i 4. zadatku za pojedino kolo
    • za pogled 'Parni razredi', to je suma rezultata u 2., 3., 4. i 5. zadatku za pojedino kolo
Odaberite
Odaberite kolo:
Odaberite podskupinu:
Odaberite pogled:

Natrag


Sponzori: