ZG.IBT 2008
Rezultati, 5.kolo, Logo P1
5.kolo - Logo P1 - Svi - Konačni službeni rezultati
- ([])Ispisivanje (osnovno) | ([])Ispisivanje (uljepšano) (?)
RangR.b.ImePrezimeRazredŠkola, klub, udrugaAlatBrojcanik
(20)
Cigle
(40)
Kutija
(60)
Pauk
(80)
Graf
(100)
Zbroj%
1. [Zlato!]
1. 
MarioPejinović5.OŠ Cvjetno naseljeFMS/MSW Logo20406080100300100%
1. [Zlato!]
2. 
MihaelPeklar6.OŠ Gustava KrklecaFMS/MSW Logo20406080100300100%
1. [Zlato!]
3. 
AlenOrčić6.OŠ Otona IvekovićaFMS/MSW Logo20406080100300100%
1. [Zlato!]
4. 
JurajBišćan6.OŠ Matije GupcaFMS/MSW Logo20406080100300100%
1. [Zlato!]
5. 
MartinBagić6.OŠ Ivana Filipovića-20406080100300100%
1. [Zlato!]
6. 
MihaelLiskij5.OŠ Petra Preradovića-20406080100300100%
1. [Zlato!]
7. 
FilipKeri6.I. OŠ Vrbovec-20406080100300100%
1. [Zlato!]
8. 
DavidLozić6.OŠ KustošijaPC Logo 4.020406080100300100%
1. [Zlato!]
9. 
BornaRunac5.OŠ Matije GupcaFMS/MSW Logo20406080100300100%
2. [Srebro!]
10. 
MatejGradiček6.I. OŠ Vrbovec-204060808028093.33%
3. [Bronca!]
11. 
PaulaRinkovec5.OŠ Otona IvekovićaFMS/MSW Logo20401248012040%
3. [Bronca!]
12. 
NatkoGrgas5.OŠ Otona IvekovićaFMS/MSW Logo20401248-12040%
4.
13. 
JakovKnežević5.OŠ Otona IvekovićaFMS/MSW Logo---80-8026.67%
5.
14. 
LukaBakrač5.OŠ Petra Preradovića-200123206421.33%
6.
15. 
RenatoKauzlaric3.Udruga programera s VIJUGOMFMS/MSW Logo200120-3210.67%
7.
16. 
KarloFruehwirth5.OŠ Petra Preradovića-20-0--206.67%
7.
17. 
MatejKovačević6.OŠ Augsta Cesarca-20----206.67%
7.
18. 
LeaRački5.OŠ Petra Preradovića-20----206.67%
7.
19. 
TesaJurišić4.OŠ Matije GupcaFMS/MSW Logo20----206.67%
8.
20. 
RomanaŽitnik5.OŠ Petra Preradovića-0012--124%
9.
21. 
Iva Haviland Zrakić5.Waldorfska FMS/MSW Logo-----00%
9.
22. 
IvanBilić6.OŠ Mladost------00%
9.
23. 
BarbaraBrandić5.OŠ Petra Preradovića------00%
9.
24. 
FilipČerepinko5.OŠ Otona IvekovićaFMS/MSW Logo-----00%
9.
25. 
MarkoZaplatić6.OŠ Horvati------00%
9.
26. 
MateoCahun5.OŠ Horvati------00%
9.
27. 
BrunoSunagić5.OŠ Horvati------00%
9.
28. 
JurajRohaček5.OŠ Horvati------00%
9.
29. 
Ivana Rašić2.Udruga programera S VIJUGOM------00%
9.
30. 
DamjanMach5.OŠ Horvati------00%
9.
31. 
DomagojĐurić5.OŠ Horvati------00%
9.
32. 
TomislavPinjušić5.OŠ Horvati------00%
9.
33. 
LukaRohaček6.OŠ Horvati------00%
9.
34. 
MislavRaguž-Vodenac5.OŠ Horvati------00%
9.
35. 
AntonioMarinić6.OŠ Horvati------00%
9.
36. 
TvrtkoSternak6.OŠ Horvati------00%
9.
37. 
LukaRački6.OŠ Horvati------00%
9.
38. 
MatejŠiroki6.OŠ Kustošija------00%
9.
39. 
FranjoPešut6.OŠ Kustošija------00%
9.
40. 
ArijanaKauzlarić5.OŠ Nikole Tesle ZagrebFMS/MSW Logo-----00%
9.
41. 
MarkoSkender5.OŠ S.S.Kranjčevića------00%
9.
42. 
LeonPisk6.OŠ Augusta Harambašića------00%
9.
43. 
BrunoMraz5.OŠ Josipa Račića------00%
9.
44. 
KarloVidović5.OŠ Josipa Račića------00%
9.
45. 
JosipKuhar5.OŠ Josipa RačićaFMS/MSW Logo-----00%
9.
46. 
ArijanDezdani6.OŠ Marije Jurić Zagorke------00%
9.
47. 
StjepanVrljičak6.OŠ Ivana Filipovića------00%
9.
48. 
JankoMakar3.Udruga programera s VIJUGOM------00%
9.
49. 
MarkoRatković5.OŠ Horvati------00%
9.
50. 
KristijanMarkač5.OŠ Horvati------00%
9.
51. 
GrgurMarinac6.Udruga programera s VIJUGOM------00%
9.
52. 
MargitaKovačević6.OŠ Miroslava KrležaFMS/MSW Logo-----00%
9.
53. 
ValentinMarinac1.Udruga programera s VIJUGOM------00%
9.
54. 
LukaBarl6.Udruga programera s VIJUGOMFMS/MSW Logo-----00%
9.
55. 
Nikola Assoouline4.Udruga programera s VIJUGOM------00%
9.
56. 
SvenPetrovic Stih3.Udruga programera s VIJUGOM------00%
9.
57. 
LauraČaušević5.OŠ Augusta Harambašića------00%

O rezultatima za pojedino kolo
Tablica rezultata za pojedino kolo se računa ovako:
  • sumiraju se samo zadaci koji vrijede za odabrani pogled (razred)
    • za pogled 'Svi', to je ukupan ostvareni rezultat
    • za pogled 'Neparni razredi', to je suma rezultata u 1., 2., 3. i 4. zadatku za pojedino kolo
    • za pogled 'Parni razredi', to je suma rezultata u 2., 3., 4. i 5. zadatku za pojedino kolo
Odaberite
Odaberite kolo:
Odaberite podskupinu:
Odaberite pogled:

Natrag


Sponzori: