Rezultati, Polufinale, P2
Polufinale - P2 - Svi - Konačni službeni rezultati
- ([])Ispisivanje (osnovno) | ([])Ispisivanje (uljepšano) (?)
RangR.b.IMEPREZIMERAZ.SREDNJA ŠKOLAMENTORCesta
(40)
Kvadrat
(70)
Novac
(90)
Zbroj%
1. [Zlato!]
1. 
LukaDonđivić4XV GimnazijaMladen Pregrad 407090200100%
2. [Srebro!]
2. 
LovroPužar4XV GimnazijaMladen Pregrad 40707218291%
3. [Bronca!]
3. 
LukaKalinovčić4XV GimnazijaMladen Pregrad 40703614673%
4.
4. 
KrešimirŠpes3XIII GimnazijaJosip Justinić 40287214070%
5.
5. 
GordanKreković3XV GimnazijaZlatka Markučič 40701812864%
6.
6. 
RudiMrazović3V GimnazijaPredrag Brođanac 40214510653%
7.
7. 
TomislavŽupan4XV GimnazijaMladen Pregrad 4063010351.5%
8.
8. 
DavorPrugovečki3XV GimnazijaZlatka Markučič 4014369045%
9.
9. 
ViliKrainz4XV GimnazijaMladen Pregrad 407277437%
10.
10. 
MarioFurčić4XIII GimnazijaJosip Justinić 402106130.5%
11.
11. 
DavorBiruš4Gimnazija Lucijana VranjaninaMarijana Hrašovec 400185829%
12.
12. 
HrvojeRibičić3XV GimnazijaLjiljana Štracak 40094924.5%
12.
13. 
IvanPopek4Gimnazija Lucijana VranjaninaMarijana Hrašovec 40094924.5%
13.
14. 
GordanIvanović3V GimnazijaPredrag Brođanac 40704723.5%
13.
15. 
IvanaMiković4XV GimnazijaMladen Pregrad 40704723.5%
14.
16. 
GoranPogačić310. GimnazijaMile Bužančić 40004020%
14.
17. 
TomislavŠagud3V GimnazijaPredrag Brođanac 40004020%
14.
18. 
KrešimirŠmerda41. Tehnička škola TeslaMiroslava Popović 40004020%
14.
19. 
SašaTokić3Tehnička škola Ruđera BoškovićaZlatko Nadarević 40004020%
14.
20. 
MarijoTomić3XV GimnazijaRenata Gjurić 40004020%
14.
21. 
PetarVinceković3V GimnazijaPredrag Brođanac 40004020%
14.
22. 
GrgurPetric-Maretić4Klasična gimnazijaDamir Buršić 40004020%
14.
23. 
MilanMilojković3I Tehnička škola TeslaIvanka Sluganović 40004020%
14.
24. 
KrešimirKavran41. Tehnička škola TeslaAndreja Štancl 40004020%
14.
25. 
LukaKarlović3Tehnička škola Ruđera BoškovićaSnježana Tomašević 40004020%
14.
26. 
GoranJurišić3Tehnička škola Ruđera BoškovićaZlatko Nadarević 40004020%
14.
27. 
TomislavHlupić3XV GimnazijaZlatka Markučič 40004020%
14.
28. 
NikolaGrubišić3V GimnazijaPredrag Brođanac 40004020%
14.
29. 
DarkoDokladal3I Tehnička škola TeslaIvanka Sluganović 40004020%
15.
30. 
VedranIvanac3Tehnička škola Ruđera BoškovićaSnježana Tomašević 36003618%
16.
31. 
HrvojeČućek3XV GimnazijaZlatka Markučič 28002814%
17.
32. 
DanijelRudman310. GimnazijaMile Bužančić40042%
18.
33. 
IgorBanović313. GimnazijaJosip Justinić---00%
18.
34. 
MiroslavPolickiSrednja škola Sesvete---00%
18.
35. 
DejanTošić3XV GimnazijaRenata Gjurić ---00%
18.
36. 
IgorMakarić310. GimnazijaMile Bužančić ---00%
18.
37. 
MarioKrizmanić3XV GimnazijaZlatka Markučič ---00%
18.
38. 
MajaTrepšić310. GimnazijaMile Bužančić ---00%
18.
39. 
HrvojeŠamija3XV GimnazijaLuka Kalinovčić ---00%
18.
40. 
Hrvoje Kostić41. Tehnička škola TeslaMiroslava Popović ---00%
18.
41. 
VladimirIvančev3Tehnička škola Ruđera BoškovićaSnježana Tomašević ---00%
18.
42. 
IvorGrenac3Tehnička škola Ruđera BoškovićaSnježana Tomašević ---00%
18.
43. 
IvanDodig3Tehnička škola Ruđera BoškovićaSnježana Tomašević ---00%
18.
44. 
FilipCvitić310. GimnazijaMile Bužančić ---00%
18.
45. 
DinoJuratić3Tesla---00%

O rezultatima za pojedino kolo
Tablica rezultata za pojedino kolo se računa ovako:
  • sumiraju se samo zadaci koji vrijede za odabrani pogled (razred)
    • za pogled 'Svi', to je ukupan ostvareni rezultat
Odaberite
Odaberite kolo:
Odaberite podskupinu:
Odaberite pogled:

Natrag


Sponzori: