Rezultati, Polufinale, P1
Polufinale - P1 - Svi - Konačni službeni rezultati
- ([])Ispisivanje (osnovno) | ([])Ispisivanje (uljepšano) (?)
RangR.b.IMEPREZIMERAZ.SREDNJA ŠKOLAMENTORMrav
(40)
Icytower
(60)
Magični
(100)
Zbroj%
1. [Zlato!]
1. 
IgorČanadi1XV GimnazijaRenata Gjurić 40607017085%
2. [Srebro!]
2. 
TomislavGrbin2XV GimnazijaZlatka Markučič 402410016482%
3. [Bronca!]
3. 
ReljaMedić1XV GimnazijaRenata Gjurić 16607014673%
4.
4. 
DavorJurišić2XV GimnazijaMarina Ninković 40604014070%
5.
5. 
JasminVelkić2XV GimnazijaMarina Ninković 32247012663%
6.
6. 
Bruno Kovačić1XV GimnazijaRenata Gjurić 28245010251%
7.
7. 
AnteKegalj2XV GimnazijaRenata Gjurić 0604010050%
8.
8. 
IvanVragović2XV GimnazijaMarina Ninković 4018409849%
9.
9. 
DinoKovačić2XV GimnazijaZlatka Markučič 4024309447%
10.
10. 
SvenFranc2XV GimnazijaRenata Gjurić 3624107035%
11.
11. 
FranjoPozaić2XV GimnazijaMarina Ninković 402406432%
11.
12. 
HrvojeKusulja1Tehnička škola Ruđera Boškovića 240406432%
11.
13. 
MarkoHorvatinec2XV GimnazijaMarina Ninković 402406432%
12.
14. 
PetarSirković1V GimnazijaPredrag Brođanac 418406231%
13.
15. 
TinHušnjak2XV GimnazijaMarina Ninković 362406030%
14.
16. 
MladenMikša1V GimnazijaPredrag Brođanac 401805829%
15.
17. 
NikolaKovačević1XV GimnazijaRenata Gjurić 242404824%
15.
18. 
IvanVučica2XV GimnazijaMarina Ninković 242404824%
16.
19. 
JanČustović2XV GimnazijaZlatka Markučič 1618104422%
17.
20. 
TiborRadanović2I Tehnička škola TeslaSnježana Grgić 40004020%
17.
21. 
DavorOblinović2XV GimnazijaZlatka Markučič 40004020%
17.
22. 
MartinMorava1Tehnička škola Ruđera Boškovića 40004020%
17.
23. 
DavorCihlar2XV GimnazijaMarina Ninković 00404020%
18.
24. 
IvanCesar2XV GimnazijaMarina Ninković 024103417%
19.
25. 
TomislavReicher2V GimnazijaPredrag Brođanac 82403216%
20.
26. 
AlanSumina2Tehnička škola Ruđera Boškovića 1600168%
21.
27. 
VanjaVrsaljko2XIII GimnazijaJosip Justinić80084%
21.
28. 
DamirDiminić21. Tehnička škola teslaMarijana Biuk 80084%
22.
29. 
MihejKomar2XV GimnazijaZlatka Markučič ---00%
22.
30. 
GordanKnežević1Tehnička škola Ruđera BoškovićaZlatko Nadarević ---00%
22.
31. 
HrvojeKavran21. Tehnička škola TeslaIvanka Sluganović ---00%
22.
32. 
AndrijaČajić1V GimnazijaPredrag Brođanac ---00%
22.
33. 
BornaAugustinović2XV GimnazijaZlatka Markučič ---00%
22.
34. 
MladenVojnović21. Tehnička škola TeslaMiroslava Popović ---00%
22.
35. 
MarinkoStanić2I Tehnička škola TeslaSnježana Grgić ---00%
22.
36. 
ValentinSolina1Tehnička škola Ruđera Boškovića ---00%
22.
37. 
GoranPecikoza2XV GimnazijaMarina Ninković ---00%
22.
38. 
MirkoPagadur21. Tehnička škola teslaMarijana Biuk ---00%
22.
39. 
IvanJašinski2I Tehnička škola TeslaSnježana Grgić ---00%
22.
40. 
AndrejBagarić2I Tehnička škola TeslaSnježana Grgić ---00%
22.
41. 
KarimAnčić1XIII GimnazijaJosip Justinić ---00%
22.
42. 
GoranLochert2Tehnička škola Ruđera BoškovićaSnježana Tomašević---00%

O rezultatima za pojedino kolo
Tablica rezultata za pojedino kolo se računa ovako:
  • sumiraju se samo zadaci koji vrijede za odabrani pogled (razred)
    • za pogled 'Svi', to je ukupan ostvareni rezultat
Odaberite
Odaberite kolo:
Odaberite podskupinu:
Odaberite pogled:

Natrag


Sponzori: