Rezultati, ukupna lista, P2
Ukupna lista - P2 - Svi - Dobivena ukupna lista
- ([])Ispisivanje (osnovno) | ([])Ispisivanje (uljepšano) (?)
RangR.b.IMEPREZIMERAZ.SREDNJA ŠKOLAMENTORPolufinale
(200)
Finale
(200)
Zbroj%
1. [Zlato!]
1. 
LovroPužar4XV GimnazijaMladen Pregrad 18219037293%
2. [Srebro!]
2. 
LukaDonđivić4XV GimnazijaMladen Pregrad 20016236290.5%
3. [Bronca!]
3. 
LukaKalinovčić4XV GimnazijaMladen Pregrad 14620034686.5%
4.
4. 
DavorPrugovečki3XV GimnazijaZlatka Markučič 9017226265.5%
5.
5. 
GordanKreković3XV GimnazijaZlatka Markučič 12812425263%
6.
6. 
KrešimirŠpes3XIII GimnazijaJosip Justinić 1405619649%
7.
7. 
TomislavŽupan4XV GimnazijaMladen Pregrad 1037017343.25%
8.
8. 
RudiMrazović3V GimnazijaPredrag Brođanac 1065215839.5%
9.
9. 
GrgurPetric-Maretić4Klasična gimnazijaDamir Buršić 4010414436%
10.
10. 
DavorBiruš4Gimnazija Lucijana VranjaninaMarijana Hrašovec 588013834.5%
11.
11. 
TomislavŠagud3V GimnazijaPredrag Brođanac 406010025%
12.
12. 
PetarVinceković3V GimnazijaPredrag Brođanac 40569624%
13.
13. 
HrvojeRibičić3XV GimnazijaLjiljana Štracak 49449323.25%
14.
14. 
MarijoTomić3XV GimnazijaRenata Gjurić 40488822%
15.
15. 
IvanaMiković4XV GimnazijaMladen Pregrad 47388521.25%
16.
16. 
LukaKarlović3Tehnička škola Ruđera BoškovićaSnježana Tomašević 40428220.5%
17.
17. 
GordanIvanović3V GimnazijaPredrag Brođanac 47348120.25%
18.
18. 
IvanPopek4Gimnazija Lucijana VranjaninaMarijana Hrašovec 49307919.75%
19.
19. 
DarkoDokladal3I Tehnička škola TeslaIvanka Sluganović 40367619%
20.
20. 
ViliKrainz4XV GimnazijaMladen Pregrad 74--7418.5%
20.
21. 
GoranJurišić3Tehnička škola Ruđera BoškovićaZlatko Nadarević 40347418.5%
21.
22. 
VedranIvanac3Tehnička škola Ruđera BoškovićaSnježana Tomašević 36367218%
21.
23. 
SašaTokić3Tehnička škola Ruđera BoškovićaZlatko Nadarević 40327218%
22.
24. 
KrešimirKavran41. Tehnička škola TeslaAndreja Štancl 40266616.5%
23.
25. 
NikolaGrubišić3V GimnazijaPredrag Brođanac 40246416%
23.
26. 
TomislavHlupić3XV GimnazijaZlatka Markučič 40246416%
24.
27. 
MarioFurčić4XIII GimnazijaJosip Justinić 61--6115.25%
25.
28. 
MilanMilojković3I Tehnička škola TeslaIvanka Sluganović 40206015%
26.
29. 
KrešimirŠmerda41. Tehnička škola TeslaMiroslava Popović 40--4010%
26.
30. 
GoranPogačić310. GimnazijaMile Bužančić 40--4010%
27.
31. 
VladimirIvančev3Tehnička škola Ruđera BoškovićaSnježana Tomašević --34348.5%
28.
32. 
IgorBanović313. GimnazijaJosip Justinić--32328%
29.
33. 
HrvojeČućek3XV GimnazijaZlatka Markučič 28--287%
30.
34. 
DanijelRudman310. GimnazijaMile Bužančić4--41%
31.
35. 
DinoJuratić3Tesla--000%

O ukupnoj listi
Za ovo natjecanje, ukupna lista se računa ovako:
  • za sume pojedinih kola, uzima se onoliko bodova koliko se ostvaruje u trenutnom pogledu (razredu)
    • za pogled 'Svi', to je ukupan ostvareni rezultat
  • prikazuju se učenici koji su do sada sudjelovali na najmanje 1 kolu
Dodatne upute:
  • Možete kliknuti na naziv kola da biste otvorili upravo to kolo.
  • Možete kliknuti na rezultat da biste prikazali rezultat učenika u upravo tom kolu.
Odaberite
Odaberite kolo:
Odaberite podskupinu:
Odaberite pogled:

Natrag


Sponzori: