KBT 2005
Rezultati, 3.kolo, P1
3.kolo - P1 - Svi - Konačni službeni rezultati
- ([])Ispisivanje (osnovno) | ([])Ispisivanje (uljepšano) (?)
RangR.b.Ime i prezime natjecateljaRazredŠkola/klub/udrugaMentor/InstruktorČaše
(30)
Boje
(40)
Zbroj
(55)
ABCDEF
(75)
Zbroj%
1. [Zlato!]
1. 
Ivo Sluganović1V. GimnazijaTomislav Gracin 3040556018592.5%
2. [Srebro!]
2. 
Igor Čanadi2XV GimnazijaTomislav Grbin 3040554517085%
3. [Bronca!]
3. 
Filip Barl*8OŠ Bana Josipa JelačićaTibor Kulcsar 3040551013567.5%
4.
4. 
Hrvoje Kusulja2Teh. šk. Ruđera BoškovićaZaltko Nadarević 3040201010050%
5.
5. 
Matija Osrečki1XV GimnazijaTomislav Grbin 94050-9949.5%
6.
6. 
Valentin Solina2Teh. šk. Ruđera BoškovićaSnježana Tomašević 304020-9045%
6.
7. 
Relja Medić1XV GimnazijaRenata Gjurić 30-45159045%
7.
8. 
Ivica Kičić*6OŠ ŽitnjakTibor Kulcsar 184010208844%
8.
9. 
Mladen Mikša2V. GimnazijaTomislav Gracin 303615-8140.5%
9.
10. 
Martina Štenger1XV GimnazijaTomislav Grbin 3040--7035%
10.
11. 
Bruno Rahle*8OŠ Marina DržićaTibor Kulcsar, Vladimir Marić 153420-6934.5%
11.
12. 
Mladen Marović2V. GimnazijaTomislav Gracin 2134-106532.5%
12.
13. 
Andrija Kičić13. GimnazijaSmiljana Perić 3032--6231%
13.
14. 
Kristijan Burnik1XV Gimnazija 1540--5527.5%
14.
15. 
Karim Ančić2XIII. GimnazijaJosip Justinić 640--4623%
15.
16. 
Tomislav Horvatiček1I. tehnička škola TESLAIvanka Sluganović 32--52.5%
16.
17. 
Marko Kelava2SŠ SesveteMirela Gabaj ----00%
16.
18. 
Tomislav Barbarić2I. tehnička škola TESLAMarijana Biuk ----00%
16.
19. 
Mateo Borac2V. GimnazijaTomislav Gracin ----00%
16.
20. 
Matija Čukelj2SŠ SesveteMirela Gabaj ----00%
16.
21. 
Luka Drobilo2Teh. šk. Ruđera BoškovićaSnježana Tomašević ----00%
16.
22. 
Davor Hranjec2I. tehnička škola TESLASnježana Grgić ----00%
16.
23. 
Tibor Radanović2I. tehnička škola TESLAMarijana Biuk ----00%
16.
24. 
Marko Čekol23. gimnazijaDarka Sudarević ----00%
16.
25. 
Matija Robotić2Teh. šk. Ruđera BoškovićaSnježana Tomašević ----00%
16.
26. 
Nikola Adžaga2V. GimnazijaTomislav Gracin ----00%
16.
27. 
Saša Stanko2V. GimnazijaTomislav Gracin ----00%
16.
28. 
Siniša Pribil2V. GimnazijaTomislav Gracin ----00%
16.
29. 
Alan Sumina2Teh. šk. Ruđera BoškovićaSnježana Tomašević ----00%
16.
30. 
Bruno Kovačić2XV GimnazijaRenata Gjurić ----00%
16.
31. 
Ivan Osvaldić2I. tehnička škola TESLASnježana Grgić----00%

O rezultatima za pojedino kolo
Tablica rezultata za pojedino kolo se računa ovako:
  • sumiraju se samo zadaci koji vrijede za odabrani pogled (razred)
    • za pogled 'Svi', to je ukupan ostvareni rezultat
Odaberite
Odaberite kolo:
Odaberite podskupinu:
Odaberite pogled:

Natrag


Sponzori: