KBT 2005
Rezultati, 2.kolo, P2
2.kolo - P2 - Svi - Konačni službeni rezultati
- ([])Ispisivanje (osnovno) | ([])Ispisivanje (uljepšano) (?)
RangR.b.Ime i prezime natjecateljaRazredŠkola/klub/udrugaMentor/InstruktorFinale
(30)
Rotacija
(40)
Palin
(55)
Ceste
(75)
Zbroj%
1. [Zlato!]
1. 
Ivan Cesar3XV GimnazijaTomislav Grbin 30405575200100%
2. [Srebro!]
2. 
Goran Žužić*8OŠ Dobriše CesarićaTibor Kulcsar 2440557519497%
3. [Bronca!]
3. 
Tomislav Grbin3XV GimnazijaZlatka Markučič 3040407518592.5%
4.
4. 
Davor Prugovečki4XV GimnazijaZlatka Markučič 1840552013366.5%
5.
5. 
Tomislav Reicher3V. GimnazijaTomislav Gracin 304045-11557.5%
6.
6. 
Lana Virag3V. GimnazijaTomislav Gracin 244025-8944.5%
7.
7. 
Luka Humski33. GimnazijaSmiljana Perić 304015-8542.5%
8.
8. 
Hrvoje Ribičić4XV. GimnazijaLjiljana Štracak 3040-108040%
9.
9. 
Vanja Vrsaljko3XIII. GimnazijaJosip Justinić 124015-6733.5%
10.
10. 
Matija Šaravanja4V. GimnazijaTomislav Gracin 30-35-6532.5%
11.
11. 
Matija Švenda43. GimnazijaDarka Sudarević 2440--6432%
12.
12. 
Ivan Vučica3XV GimnazijaNikola Dmitrović 24-35-5929.5%
13.
13. 
Krešimir Špes4XIII. GimnazijaJosip Justinić 1824-155728.5%
14.
14. 
Davor Cihlar3XV GimnazijaNikola Dmitrović 3012--4221%
14.
15. 
Luka Piljek4Tehnička škola Ruđera BoškovićaSnježana Tomašević 3012--4221%
15.
16. 
Luka Karlović4Tehnička škola Ruđera BoškovićaSnježana Tomašević 121610-3819%
16.
17. 
Nikola Kičić33. GimnazijaSmiljana Perić 30---3015%
17.
18. 
Goran Jurišić4Tehnička škola Ruđera BoškovićaIvan Jurić 12-10-2211%
18.
19. 
Vedran Ivanac4Tehnička škola Ruđera BoškovićaZlatko Nadarević 18---189%
19.
20. 
Vladimir Ivančev4Tehnička škola Ruđera BoškovićaIvan Jurić -16--168%
20.
21. 
Saša Tokić4Tehnička škola Ruđera BoškovićaIvan Jurić 3---31.5%
21.
22. 
Karlo Kaštelanac4X GimnazijaLjubica Horvat-Opačić ----00%
21.
23. 
Marko Horvatinec3XV Gimnazija ----00%
21.
24. 
Augustin Petrović43. GimnazijaDarka Sudarević ----00%
21.
25. 
Tin Hušnjak3XV. Gimnazija ----00%
21.
26. 
Ivan Brkić3XV GimnazijaZlatka Markučič ----00%
21.
27. 
Davor Jurišić3XV Gimnazija ----00%
21.
28. 
Ivan Sović4I. Tehnička škola TeslaIdriz Midžić ----00%
21.
29. 
Jasmin Velkić3XV. GimnazijaMarina Ninković ----00%
21.
30. 
Roman Vazdar3XIII. GimnazijaJosip Justinić----00%

O rezultatima za pojedino kolo
Tablica rezultata za pojedino kolo se računa ovako:
  • sumiraju se samo zadaci koji vrijede za odabrani pogled (razred)
    • za pogled 'Svi', to je ukupan ostvareni rezultat
Odaberite
Odaberite kolo:
Odaberite podskupinu:
Odaberite pogled:

Natrag


Sponzori: