KBT 2005
Rezultati, 2.kolo, P1
2.kolo - P1 - Svi - Konačni službeni rezultati
- ([])Ispisivanje (osnovno) | ([])Ispisivanje (uljepšano) (?)
RangR.b.Ime i prezime natjecateljaRazredŠkola/klub/udrugaMentor/InstruktorTajnik
(30)
Niz
(40)
Sustav
(55)
Guja
(75)
Zbroj%
1. [Zlato!]
1. 
Igor Čanadi2XV GimnazijaTomislav Grbin 3040544917386.5%
2. [Srebro!]
2. 
Ivo Sluganović1V. GimnazijaTomislav Gracin 304048-11859%
2. [Srebro!]
3. 
Hrvoje Kusulja2Teh. šk. Ruđera BoškovićaZaltko Nadarević 304048-11859%
2. [Srebro!]
4. 
Matija Osrečki1XV GimnazijaTomislav Grbin 304048-11859%
3. [Bronca!]
5. 
Mladen Marović2V. GimnazijaTomislav Gracin 304042-11256%
3. [Bronca!]
6. 
Filip Barl*8OŠ Bana Josipa JelačićaTibor Kulcsar 304042-11256%
4.
7. 
Bruno Kovačić2XV GimnazijaRenata Gjurić 302842-10050%
5.
8. 
Martina Štenger1XV GimnazijaTomislav Grbin 302042-9246%
6.
9. 
Ivica Kičić*6OŠ ŽitnjakTibor Kulcsar 30406149045%
7.
10. 
Relja Medić1XV GimnazijaRenata Gjurić 304018-8844%
8.
11. 
Kristijan Burnik1XV Gimnazija 304012-8241%
9.
12. 
Siniša Pribil2V. GimnazijaTomislav Gracin 3040--7035%
10.
13. 
Karim Ančić2XIII. GimnazijaJosip Justinić 30246-6030%
11.
14. 
Andrija Kičić13. GimnazijaSmiljana Perić 30-24-5427%
12.
15. 
Alan Sumina2Teh. šk. Ruđera BoškovićaSnježana Tomašević 30166-5226%
13.
16. 
Bruno Rahle*8OŠ Marina DržićaTibor Kulcsar, Vladimir Marić 612-72512.5%
14.
17. 
Valentin Solina2Teh. šk. Ruđera BoškovićaSnježana Tomašević 3126-2110.5%
15.
18. 
Matija Robotić2Teh. šk. Ruđera BoškovićaSnježana Tomašević 3---31.5%
16.
19. 
Tomislav Horvatiček1I. tehnička škola TESLAIvanka Sluganović 000000%
16.
20. 
Davor Hranjec2I. tehnička škola TESLASnježana Grgić ----00%
16.
21. 
Luka Drobilo2Teh. šk. Ruđera BoškovićaSnježana Tomašević ----00%
16.
22. 
Matija Čukelj2SŠ SesveteMirela Gabaj ----00%
16.
23. 
Mateo Borac2V. GimnazijaTomislav Gracin ----00%
16.
24. 
Tomislav Barbarić2I. tehnička škola TESLAMarijana Biuk ----00%
16.
25. 
Marko Kelava2SŠ SesveteMirela Gabaj ----00%
16.
26. 
Tibor Radanović2I. tehnička škola TESLAMarijana Biuk ----00%
16.
27. 
Marko Čekol23. gimnazijaDarka Sudarević ----00%
16.
28. 
Nikola Adžaga2V. GimnazijaTomislav Gracin ----00%
16.
29. 
Saša Stanko2V. GimnazijaTomislav Gracin ----00%
16.
30. 
Mladen Mikša2V. GimnazijaTomislav Gracin ----00%
16.
31. 
Ivan Osvaldić2I. tehnička škola TESLASnježana Grgić----00%

O rezultatima za pojedino kolo
Tablica rezultata za pojedino kolo se računa ovako:
  • sumiraju se samo zadaci koji vrijede za odabrani pogled (razred)
    • za pogled 'Svi', to je ukupan ostvareni rezultat
Odaberite
Odaberite kolo:
Odaberite podskupinu:
Odaberite pogled:

Natrag


Sponzori: