KBT 2005
Rezultati, 1.kolo, P2
1.kolo - P2 - Svi - Konačni službeni rezultati
- ([])Ispisivanje (osnovno) | ([])Ispisivanje (uljepšano) (?)
RangR.b.Ime i prezime natjecateljaRazredŠkola/klub/udrugaMentor/InstruktorBabe
(36)
Dragster
(50)
PIN
(64)
Zbroj%
1. [Zlato!]
1. 
Davor Prugovečki4XV GimnazijaZlatka Markučič 29406012986%
2. [Srebro!]
2. 
Hrvoje Ribičić4XV. GimnazijaLjiljana Štracak 36503612281.33%
3. [Bronca!]
3. 
Tomislav Grbin3XV GimnazijaZlatka Markučič 29403210167.33%
4.
4. 
Ivan Cesar3XV GimnazijaTomislav Grbin 3650129865.33%
5.
5. 
Jasmin Velkić3XV. GimnazijaMarina Ninković 295068556.67%
6.
6. 
Goran Žužić*8OŠ Dobriše CesarićaTibor Kulcsar 2950-7952.67%
7.
7. 
Ivan Sović4I. Tehnička škola TeslaIdriz Midžić 2630-5637.33%
7.
8. 
Krešimir Špes4XIII. GimnazijaJosip Justinić 36-205637.33%
8.
9. 
Lana Virag3V. GimnazijaTomislav Gracin 1130125335.33%
9.
10. 
Vanja Vrsaljko3XIII. GimnazijaJosip Justinić 1530-4530%
10.
11. 
Davor Cihlar3XV GimnazijaNikola Dmitrović 29564026.67%
11.
12. 
Ivan Vučica3XV GimnazijaNikola Dmitrović 29--2919.33%
12.
13. 
Tomislav Reicher3V. GimnazijaTomislav Gracin 26--2617.33%
13.
14. 
Goran Jurišić4Tehnička škola Ruđera BoškovićaIvan Jurić 21--2114%
14.
15. 
Davor Jurišić3XV Gimnazija 155-2013.33%
15.
16. 
Ivan Brkić3XV GimnazijaZlatka Markučič 135-1812%
16.
17. 
Matija Šaravanja4V. GimnazijaTomislav Gracin -58138.67%
16.
18. 
Matija Švenda43. GimnazijaDarka Sudarević 13--138.67%
16.
19. 
Tin Hušnjak3XV. Gimnazija 13--138.67%
17.
20. 
Saša Tokić4Tehnička škola Ruđera BoškovićaIvan Jurić --221.33%
18.
21. 
Marko Horvatinec3XV Gimnazija 00000%
18.
22. 
Karlo Kaštelanac4X GimnazijaLjubica Horvat-Opačić 00000%
18.
23. 
Augustin Petrović43. GimnazijaDarka Sudarević 00000%
18.
24. 
Nikola Kičić33. GimnazijaSmiljana Perić 00000%
18.
25. 
Luka Humski33. GimnazijaSmiljana Perić 00000%
18.
26. 
Roman Vazdar3XIII. GimnazijaJosip Justinić00000%
18.
27. 
Vedran Ivanac4Tehnička škola Ruđera BoškovićaZlatko Nadarević ---00%
18.
28. 
Vladimir Ivančev4Tehnička škola Ruđera BoškovićaIvan Jurić ---00%
18.
29. 
Luka Karlović4Tehnička škola Ruđera BoškovićaSnježana Tomašević ---00%
18.
30. 
Luka Piljek4Tehnička škola Ruđera BoškovićaSnježana Tomašević ---00%

O rezultatima za pojedino kolo
Tablica rezultata za pojedino kolo se računa ovako:
  • sumiraju se samo zadaci koji vrijede za odabrani pogled (razred)
    • za pogled 'Svi', to je ukupan ostvareni rezultat
Odaberite
Odaberite kolo:
Odaberite podskupinu:
Odaberite pogled:

Natrag


Sponzori: