KBT 2005
Rezultati, 1.kolo, P1
1.kolo - P1 - Svi - Konačni službeni rezultati
- ([])Ispisivanje (osnovno) | ([])Ispisivanje (uljepšano) (?)
RangR.b.Ime i prezime natjecateljaRazredŠkola/klub/udrugaMentor/InstruktorFarma
(30)
Zvijeri
(45)
Ladice
(75)
Zbroj%
1. [Zlato!]
1. 
Igor Čanadi2XV GimnazijaTomislav Grbin 304575150100%
1. [Zlato!]
2. 
Ivo Sluganović1V. GimnazijaTomislav Gracin 304575150100%
1. [Zlato!]
3. 
Mladen Mikša2V. GimnazijaTomislav Gracin 304575150100%
1. [Zlato!]
4. 
Bruno Kovačić2XV GimnazijaRenata Gjurić 304575150100%
2. [Srebro!]
5. 
Andrija Kičić13. GimnazijaSmiljana Perić 304558053.33%
2. [Srebro!]
6. 
Relja Medić1XV GimnazijaRenata Gjurić 304558053.33%
2. [Srebro!]
7. 
Filip Barl*8OŠ Bana Josipa JelačićaTibor Kulcsar 304558053.33%
3. [Bronca!]
8. 
Saša Stanko2V. GimnazijaTomislav Gracin 3045-7550%
4.
9. 
Alan Sumina2Teh. šk. Ruđera BoškovićaSnježana Tomašević 3020106040%
5.
10. 
Nikola Adžaga2V. GimnazijaTomislav Gracin 3015-4530%
5.
11. 
Kristijan Burnik1XV Gimnazija 3015-4530%
6.
12. 
Martina Štenger1XV GimnazijaTomislav Grbin 30554026.67%
6.
13. 
Karim Ančić2XIII. GimnazijaJosip Justinić 30554026.67%
6.
14. 
Hrvoje Kusulja2Teh. šk. Ruđera BoškovićaZaltko Nadarević 30554026.67%
7.
15. 
Mladen Marović2V. GimnazijaTomislav Gracin 30-53523.33%
7.
16. 
Siniša Pribil2V. GimnazijaTomislav Gracin 30503523.33%
7.
17. 
Tomislav Horvatiček1I. tehnička škola TESLAIvanka Sluganović 305-3523.33%
8.
18. 
Tibor Radanović2I. tehnička škola TESLAMarijana Biuk 30--3020%
8.
19. 
Matija Robotić2Teh. šk. Ruđera BoškovićaSnježana Tomašević 30--3020%
8.
20. 
Marko Čekol23. gimnazijaDarka Sudarević 30--3020%
9.
21. 
Marko Kelava2SŠ SesveteMirela Gabaj -10-106.67%
10.
22. 
Mateo Borac2V. GimnazijaTomislav Gracin 00000%
10.
23. 
Matija Čukelj2SŠ SesveteMirela Gabaj 00000%
10.
24. 
Davor Hranjec2I. tehnička škola TESLASnježana Grgić 00000%
10.
25. 
Luka Drobilo2Teh. šk. Ruđera BoškovićaSnježana Tomašević 00000%
10.
26. 
Tomislav Barbarić2I. tehnička škola TESLAMarijana Biuk 00000%
10.
27. 
Ivan Osvaldić2I. tehnička škola TESLASnježana Grgić00000%
10.
28. 
Bruno Rahle*8OŠ Marina DržićaTibor Kulcsar, Vladimir Marić ---00%
10.
29. 
Ivica Kičić*6OŠ ŽitnjakTibor Kulcsar ---00%
10.
30. 
Matija Osrečki1XV GimnazijaTomislav Grbin ---00%
10.
31. 
Valentin Solina2Teh. šk. Ruđera BoškovićaSnježana Tomašević ---00%

O rezultatima za pojedino kolo
Tablica rezultata za pojedino kolo se računa ovako:
  • sumiraju se samo zadaci koji vrijede za odabrani pogled (razred)
    • za pogled 'Svi', to je ukupan ostvareni rezultat
Odaberite
Odaberite kolo:
Odaberite podskupinu:
Odaberite pogled:

Natrag


Sponzori: