KBT 2005
Rezultati, ukupna lista, P2
Ukupna lista - P2 - Svi - Dobivena ukupna lista
- ([])Ispisivanje (osnovno) | ([])Ispisivanje (uljepšano) (?)
RangR.b.Ime i prezime natjecateljaRazredŠkola/klub/udrugaMentor/Instruktor1.kolo
(150)
2.kolo
(200)
3.kolo
(200)
Zbroj%
1. [Zlato!]
1. 
Goran Žužić*8OŠ Dobriše CesarićaTibor Kulcsar 7919413032481%
2. [Srebro!]
2. 
Ivan Cesar3XV GimnazijaTomislav Grbin 98200--29885.14%
3. [Bronca!]
3. 
Davor Prugovečki4XV GimnazijaZlatka Markučič 12913316429774.25%
4.
4. 
Tomislav Grbin3XV GimnazijaZlatka Markučič 10118510028681.71%
5.
5. 
Hrvoje Ribičić4XV. GimnazijaLjiljana Štracak 12280--20257.71%
6.
6. 
Tomislav Reicher3V. GimnazijaTomislav Gracin 261154315839.5%
7.
7. 
Lana Virag3V. GimnazijaTomislav Gracin 53895514436%
8.
8. 
Krešimir Špes4XIII. GimnazijaJosip Justinić 56571811332.29%
9.
9. 
Davor Cihlar3XV GimnazijaNikola Dmitrović 40427011228%
9.
10. 
Vanja Vrsaljko3XIII. GimnazijaJosip Justinić 4567--11232%
10.
11. 
Ivan Vučica3XV GimnazijaNikola Dmitrović 2959--8825.14%
11.
12. 
Jasmin Velkić3XV. GimnazijaMarina Ninković 85----8524.29%
11.
13. 
Luka Humski33. GimnazijaSmiljana Perić 085--8521.25%
12.
14. 
Matija Šaravanja4V. GimnazijaTomislav Gracin 1365--7822.29%
13.
15. 
Matija Švenda43. GimnazijaDarka Sudarević 1364--7722%
14.
16. 
Ivan Sović4I. Tehnička škola TeslaIdriz Midžić 56----5616%
15.
17. 
Goran Jurišić4Tehnička škola Ruđera BoškovićaIvan Jurić 212204312.29%
16.
18. 
Luka Piljek4Tehnička škola Ruđera BoškovićaSnježana Tomašević --42--4210.5%
17.
19. 
Luka Karlović4Tehnička škola Ruđera BoškovićaSnježana Tomašević --38--389.5%
18.
20. 
Nikola Kičić33. GimnazijaSmiljana Perić 0300307.5%
19.
21. 
Vladimir Ivančev4Tehnička škola Ruđera BoškovićaIvan Jurić --1612287%
20.
22. 
Davor Jurišić3XV Gimnazija 20----205.71%
21.
23. 
Ivan Brkić3XV GimnazijaZlatka Markučič 18----185.14%
21.
24. 
Vedran Ivanac4Tehnička škola Ruđera BoškovićaZlatko Nadarević --18--184.5%
22.
25. 
Tin Hušnjak3XV. Gimnazija 13----133.71%
23.
26. 
Saša Tokić4Tehnička škola Ruđera BoškovićaIvan Jurić 23--51.43%
24.
27. 
Roman Vazdar3XIII. GimnazijaJosip Justinić0----00%
24.
28. 
Karlo Kaštelanac4X GimnazijaLjubica Horvat-Opačić 0----00%
24.
29. 
Marko Horvatinec3XV Gimnazija 0----00%
24.
30. 
Augustin Petrović43. GimnazijaDarka Sudarević 0----00%

O ukupnoj listi
Za ovo natjecanje, ukupna lista se računa ovako:
  • za sume pojedinih kola, uzima se onoliko bodova koliko se ostvaruje u trenutnom pogledu (razredu)
    • za pogled 'Svi', to je ukupan ostvareni rezultat
  • prikazuju se učenici koji su do sada sudjelovali na najmanje 1 kolu
Dodatne upute:
  • Možete kliknuti na naziv kola da biste otvorili upravo to kolo.
  • Možete kliknuti na rezultat da biste prikazali rezultat učenika u upravo tom kolu.
Odaberite
Odaberite kolo:
Odaberite podskupinu:
Odaberite pogled:

Natrag


Sponzori: