KBT 2005
Rezultati, ukupna lista, P1
Ukupna lista - P1 - Svi - Dobivena ukupna lista
- ([])Ispisivanje (osnovno) | ([])Ispisivanje (uljepšano) (?)
RangR.b.Ime i prezime natjecateljaRazredŠkola/klub/udrugaMentor/Instruktor1.kolo
(150)
2.kolo
(200)
3.kolo
(200)
Zbroj%
1. [Zlato!]
1. 
Igor Čanadi2XV GimnazijaTomislav Grbin 15017317034385.75%
2. [Srebro!]
2. 
Ivo Sluganović1V. GimnazijaTomislav Gracin 15011818533595.71%
3. [Bronca!]
3. 
Bruno Kovačić2XV GimnazijaRenata Gjurić 150100--25071.43%
4.
4. 
Filip Barl*8OŠ Bana Josipa JelačićaTibor Kulcsar 8011213524761.75%
5.
5. 
Mladen Mikša2V. GimnazijaTomislav Gracin 150--8123166%
6.
6. 
Hrvoje Kusulja2Teh. šk. Ruđera BoškovićaZaltko Nadarević 4011810021854.5%
7.
7. 
Matija Osrečki1XV GimnazijaTomislav Grbin --1189921754.25%
8.
8. 
Ivica Kičić*6OŠ ŽitnjakTibor Kulcsar --908817844.5%
8.
9. 
Relja Medić1XV GimnazijaRenata Gjurić 80889017844.5%
9.
10. 
Mladen Marović2V. GimnazijaTomislav Gracin 351126517744.25%
10.
11. 
Martina Štenger1XV GimnazijaTomislav Grbin 40927016240.5%
11.
12. 
Andrija Kičić13. GimnazijaSmiljana Perić 80546214240.57%
12.
13. 
Kristijan Burnik1XV Gimnazija 45825513734.25%
13.
14. 
Alan Sumina2Teh. šk. Ruđera BoškovićaSnježana Tomašević 6052--11232%
14.
15. 
Valentin Solina2Teh. šk. Ruđera BoškovićaSnježana Tomašević --219011127.75%
15.
16. 
Karim Ančić2XIII. GimnazijaJosip Justinić 40604610626.5%
16.
17. 
Siniša Pribil2V. GimnazijaTomislav Gracin 3570--10530%
17.
18. 
Bruno Rahle*8OŠ Marina DržićaTibor Kulcsar, Vladimir Marić --25699423.5%
18.
19. 
Saša Stanko2V. GimnazijaTomislav Gracin 75----7521.43%
19.
20. 
Nikola Adžaga2V. GimnazijaTomislav Gracin 45----4512.86%
20.
21. 
Tomislav Horvatiček1I. tehnička škola TESLAIvanka Sluganović 35054011.43%
21.
22. 
Matija Robotić2Teh. šk. Ruđera BoškovićaSnježana Tomašević 303--339.43%
22.
23. 
Marko Čekol23. gimnazijaDarka Sudarević 30----308.57%
22.
24. 
Tibor Radanović2I. tehnička škola TESLAMarijana Biuk 30----308.57%
23.
25. 
Marko Kelava2SŠ SesveteMirela Gabaj 10----102.86%
24.
26. 
Ivan Osvaldić2I. tehnička škola TESLASnježana Grgić0----00%
24.
27. 
Davor Hranjec2I. tehnička škola TESLASnježana Grgić 0----00%
24.
28. 
Mateo Borac2V. GimnazijaTomislav Gracin 0----00%
24.
29. 
Matija Čukelj2SŠ SesveteMirela Gabaj 0----00%
24.
30. 
Luka Drobilo2Teh. šk. Ruđera BoškovićaSnježana Tomašević 0----00%
24.
31. 
Tomislav Barbarić2I. tehnička škola TESLAMarijana Biuk 0----00%

O ukupnoj listi
Za ovo natjecanje, ukupna lista se računa ovako:
  • za sume pojedinih kola, uzima se onoliko bodova koliko se ostvaruje u trenutnom pogledu (razredu)
    • za pogled 'Svi', to je ukupan ostvareni rezultat
  • prikazuju se učenici koji su do sada sudjelovali na najmanje 1 kolu
Dodatne upute:
  • Možete kliknuti na naziv kola da biste otvorili upravo to kolo.
  • Možete kliknuti na rezultat da biste prikazali rezultat učenika u upravo tom kolu.
Odaberite
Odaberite kolo:
Odaberite podskupinu:
Odaberite pogled:

Natrag


Sponzori: