KBT 2006
Rezultati, ukupna lista, P2
Ukupna lista - P2 - Svi - Dobivena ukupna lista
- ([])Ispisivanje (osnovno) | ([])Ispisivanje (uljepšano) (?)
RangR.b.Ime i prezime natjecateljaRazredProgramski jezikŠkola/klub/udrugaOsoba koja prijavljujeMentor/Instruktor1.kolo
(200)
2.kolo
(200)
3.kolo
(200)
4.kolo
(250)
Zbroj%
1. [Zlato!]
1. 
Tomislav Grbin4.PASCAL/CXV. GimnazijaDomeniko DivjakDavor Obilinović172180139--49181.83%
2. [Srebro!]
2. 
Relja Medić3.PASCAL/CXV. GimnazijaRelja MedićRenata Gjurić200803815243266.46%
3. [Bronca!]
3. 
Igor Čanadi3.PASCAL/CXV. GimnazijaIgor ČanadiTomislav Grbin17699965537161.83%
4.
4. 
Ivan Vučica4.PASCAL/CXV gimnazijaIvan VučicaLjiljana Štracak6450608921332.77%
5.
5. 
Davor Cihlar4.PASCAL/CXV gimnazijaDavor CihlarLjiljana Štracak983861--19732.83%
6.
6. 
Valentin Solina3.PASCAL/CTš Ruđera BoškovićaIvan JurićSnježana Tomašević10855201018330.5%
7.
7. 
Mladen Marović3.PASCAL/CV. GimnazijaPredrag BrođanacPredrag Brođanac128--52--18027.69%
8.
8. 
Tomislav Reicher4.PASCAL/CV. GimnazijaPredrag BrođanacMate Vulić647035--16928.17%
9.
9. 
Alen Sumina4.PASCAL/CTš Ruđera BoškovićaIvan JurićIvan Jurić401640--9616%
10.
10. 
Bruno Kovačić3.PASCAL/CXV. GimnazijaRenata Gjurićnema nema6430----9414.46%
11.
11. 
Hrvoje Kusulja3.PASCAL/CTehnička škola Ruđera BoškovićaZlatko NadarevićZlatko Nadarević64260--9013.85%
12.
12. 
Luka Humski4.PASCAL/CIII. GimnazijaLuka HumskiSmiljana Perić36--32--6810.46%
13.
13. 
Karim Ančić3.PASCAL/CXIII. gimnazijaJosip JustinićJosip Justinić5068--6410.67%
13.
14. 
Mladen Mikša3.PASCAL/CV. GimnazijaPredrag BrođanacPredrag Brođanac64------649.85%
14.
15. 
Lana Virag4.PASCAL/CV. GimnazijaPredrag BrođanacMate Vulić3420----548.31%
15.
16. 
Saša Stanko3.PASCAL/CV. GimnazijaPredrag BrođanacBojan Radman34--0--345.23%
16.
17. 
Marko Čekol3.PASCAL/C3. GimnazijaDarka SudarevićDarka Sudarević24------243.69%
17.
18. 
Nikola Kičić4.PASCAL/C3. gimnazijaSmiljana PerićSmiljana Perić4------40.62%
18.
19. 
Martin Morava3.PASCAL/CTš Ruđera BoškovićaIvan JurićIvan Jurić00----00%
18.
20. 
Dragutin Hrenek3.PASCAL/CTš Ruđera BoškovićaIvan JurićIvan Jurić00----00%
18.
21. 
Mislav Božičević3.PASCAL/CDruga ekonomska školaIgor GrabarIgor Grabar000--00%

O ukupnoj listi
Za ovo natjecanje, ukupna lista se računa ovako:
  • za sume pojedinih kola, uzima se onoliko bodova koliko se ostvaruje u trenutnom pogledu (razredu)
    • za pogled 'Svi', to je ukupan ostvareni rezultat
  • prikazuju se učenici koji su do sada sudjelovali na najmanje 1 kolu
Dodatne upute:
  • Možete kliknuti na naziv kola da biste otvorili upravo to kolo.
  • Možete kliknuti na rezultat da biste prikazali rezultat učenika u upravo tom kolu.
Odaberite
Odaberite kolo:
Odaberite podskupinu:
Odaberite pogled:

Natrag


Sponzori: