KBT 2006
Rezultati, ukupna lista, P1
Ukupna lista - P1 - Svi - Dobivena ukupna lista
- ([])Ispisivanje (osnovno) | ([])Ispisivanje (uljepšano) (?)
RangR.b.Ime i prezime natjecateljaRazredProgramski jezikŠkola/klub/udrugaOsoba koja prijavljujeMentor/Instruktor1.kolo
(200)
2.kolo
(200)
3.kolo
(200)
4.kolo
(200)
Zbroj%
1. [Zlato!]
1. 
Antea Hadviger6.LOGOOŠ Matije GupcaUdruga informatičara S VIJUGOMMihaela Piskač19020016514455592.5%
2. [Srebro!]
2. 
Glorija Volarević5.LOGOOŠ Matije GupcaUdruga informatičara S VIJUGOMMihaela Piskač143659213637161.83%
3. [Bronca!]
3. 
Matija Folnović6.LOGOOŠ Žuti brijegUdruga informatičara S VIJUGOMMihaela Piskač202002013635659.33%
4.
4. 
Paula Gombar6.LOGOOŠ Josipa RačićaMihaela PiskačMihaela Piskač102969213433255.33%
5.
5. 
Mario Benković6.LOGOOŠ Otona IvekovićaŽeljka OrčićŽeljka Orčić14241929032454%
6.
6. 
Ena Oster5.LOGOOŠ Josipa RačićaMihaela PiskačMihaela Piskač6281923023539.17%
7.
7. 
Dominik Barbarić6.LOGO Oš HorvatiDragica KolundžićDragica Kolundžić527180--20333.83%
8.
8. 
Vjekoslav Artić5.LOGOOŠ Otona IvekovićaŽeljka OrčićŽeljka Orčić7143207018430.67%
9.
9. 
Deni Munjas6.LOGO OŠ P. MiškineNadica KunštekNadica Kunštek1528687016627.67%
10.
10. 
Mislav Ivandić6.LOGOOŠ Davorina TrstenjakaZoran Vrbanac, prof.Zoran Vrbanac1526667016227%
11.
11. 
Juraj Biščan4.LOGOOŠ Matije GupcaUdruga informatičara S VIJUGOMLjubinko Vidanović2634744014824.67%
12.
12. 
Filip Mravunac4.LOGOOŠ Matije GupcaUdruga informatičara S VIJUGOMMihaela Piskač205466--14023.33%
13.
13. 
Alen Orčić4.LOGOUdruga informatičara S VIJUGOMŽeljka OrčićŽeljka Orčić4247115013923.17%
14.
14. 
Martina Tomić6.LOGO OŠ P. MiškineNadica KunštekNadica Kunštek2018356011519.17%
15.
15. 
Elizabeta Zlodi6.LOGOOŠ Marina DržićaVladimir MarićVladimir Marić242066--11018.33%
16.
16. 
Kristijan Rautek6.LOGO Oš HorvatiDragica KolundžićDragica Kolundžić100603010016.67%
17.
17. 
Karlo Skube6.LOGOOŠ Pavleka MiškineNadica KunštekNadica Kunštek--1020609015%
18.
18. 
Martin Filipović6.LOGO Oš HorvatiDragica KolundžićDragica Kolundžić203020308013.33%
19.
19. 
Luka Barl4.LOGOOŠ B.J.JelačićaUdruga informatičara S VIJUGOMMihaela Piskač51620306611%
20.
20. 
Suraja Poštić5.LOGOOŠ Matije GupcaUdruga informatičara S VIJUGOMMihaela Piskač1027--10477.83%
21.
21. 
Josip Kuhar3.LOGOOŠ Josipa RačićaUdruga informatičara S VIJUGOMKrešimir Mišura5620--315.17%
22.
22. 
Žana Sirovica5.LOGOII OŠ Bartola KašićaMargita Papić SirovicaIvan De Zan, Ivana Kokić106----162.67%
23.
23. 
Viktor Mihoković5.LOGOOŠ S.S.KranjčevićMihaela PiskačMarkulin Grgić5------50.83%

O ukupnoj listi
Za ovo natjecanje, ukupna lista se računa ovako:
  • za sume pojedinih kola, uzima se onoliko bodova koliko se ostvaruje u trenutnom pogledu (razredu)
    • za pogled 'Svi', to je ukupan ostvareni rezultat
  • prikazuju se učenici koji su do sada sudjelovali na najmanje 1 kolu
Dodatne upute:
  • Možete kliknuti na naziv kola da biste otvorili upravo to kolo.
  • Možete kliknuti na rezultat da biste prikazali rezultat učenika u upravo tom kolu.
Odaberite
Odaberite kolo:
Odaberite podskupinu:
Odaberite pogled:

Natrag


Sponzori: