ZG.IBT 2007
Rezultati, 5.kolo, P2
5.kolo - P2 - Svi - Konačni službeni rezultati
- ([])Ispisivanje (osnovno) | ([])Ispisivanje (uljepšano) (?)
RangR.b.ImePrezimeRazredŠkola, klub, udrugaIme mentora APrezime mentora ARazlika
(20)
Šalice
(40)
Vješala
(60)
Lampice
(80)
Kiša
(100)
Zbroj%
1. [Zlato!]
1. 
IvicaKičić8OŠ ŽitnjakTiborKulcsar20406080020066.67%
2. [Srebro!]
2. 
NinoJagar8-TiborKulcsar204060162015652%
3. [Bronca!]
3. 
AnteaHadviger7OŠ Matije GupcaBruno Rahle20406002014046.67%
4.
4. 
KarloDumbović8-BrunoRahle20403602011638.67%
5.
5. 
MatijaFolnović7OŠ Žuti BrijegBrunoRahle20403616011237.33%
6.
6. 
BornaMihaljević8OŠ A.B. ŠimićaVeronikaSkrivanek208124808829.33%
6.
7. 
LobelStrmečki8OŠ Davorina TrstenjakaZoranVrbanac2040121608829.33%
7.
8. 
Mario Benković7OŠ Otona IvekovićaŽeljka Orčić204001607625.33%
8.
9. 
AntunRazum7OŠ RetkovecZdenkoČor20400006020%
9.
10. 
MislavŠelendić8OŠ Markuševec16400005618.67%
10.
11. 
TomislavBelačić8OŠ kralj TomislavVladoLeoni200000206.67%
11.
12. 
Bruno Ćutić8OŠ kralja TomislavaZvonimirCetto4000041.33%
12.
13. 
SrećkoMihaljević8OŠ JordanovacTiborKulscar-----00%
12.
14. 
TinBubanko8OŠ Izidor KršnjaviTatjanaPriselac-----00%
12.
15. 
JosipAhel8OŠ PantovčakMiraVičić-----00%
12.
16. 
BojanKušter8OŠ Marina DržićaVladimirMarić-----00%
12.
17. 
FilipKontić8OŠ Antuna Gustava MatošaTiborKulscar-----00%
12.
18. 
TomislavPribanić8O.Š Dragutina DomjanićaSaša TomislavMataić-----00%
12.
19. 
MatijaBajt8O.Š Dragutina DomjanićaSaša TomislavMataić-----00%
12.
20. 
KarloPavlić8OŠ bana Josipa JelačićaKarloPavlić-----00%
12.
21. 
VedranKrevh8OŠ kralja TomislavaBojanKrevh-----00%
12.
22. 
LukaJurić7OŠ GračaniIvanJurić-----00%
12.
23. 
TinMatek7OŠ dr. Ante StarčevićaMarijaVrdoljak-Ivković-----00%
12.
24. 
Roko Lazić7OŠ Izidora KršnjavogaTatjanaPriselac-----00%
12.
25. 
KristijanBartol7O.Š. Dragutina DomjanićaSaša TomislavMataić-----00%
12.
26. 
NikolinaSabljak7O.Š. Dragutina DomjanićaSaša TomislavMataić-----00%
12.
27. 
MatijaKomorski7O.Š. Dragutina DomjanićaSaša TomislavMataić-----00%
12.
28. 
PiterŽalac7O.Š. Dragutina DomjanićaSaša TomislavMataić-----00%
12.
29. 
DarioDžepina7O.Š. Dragutina DomjanićaSaša TomislavMataić-----00%
12.
30. 
DanielBihar7OŠ RetkovecZdenkoČor-----00%
12.
31. 
AnteaŠimunović7OŠ Ante KovačićaKristijanBurnik-----00%
12.
32. 
PaulaGombar7OŠ Josipa RačićaMihaelaPiskač-----00%
12.
33. 
BrunoMarić-----00%

O rezultatima za pojedino kolo
Tablica rezultata za pojedino kolo se računa ovako:
  • sumiraju se samo zadaci koji vrijede za odabrani pogled (razred)
    • za pogled 'Svi', to je ukupan ostvareni rezultat
Odaberite
Odaberite kolo:
Odaberite podskupinu:
Odaberite pogled:

Natrag


Sponzori: