ZG.IBT 2007
Rezultati, 4.kolo, P2
4.kolo - P2 - Svi - Konačni službeni rezultati
- ([])Ispisivanje (osnovno) | ([])Ispisivanje (uljepšano) (?)
RangR.b.ImePrezimeRazredŠkola, klub, udrugaIme mentora APrezime mentora ARiječi
(20)
Žabe
(40)
Piramida
(60)
Špil
(80)
Opseg
(100)
Zbroj%
1. [Zlato!]
1. 
MatijaFolnović7OŠ Žuti BrijegBrunoRahle20406080100300100%
1. [Zlato!]
2. 
KarloDumbović8-BrunoRahle20406080100300100%
2. [Srebro!]
3. 
NinoJagar8-TiborKulcsar2032608010029297.33%
2. [Srebro!]
4. 
AnteaHadviger7OŠ Matije GupcaBruno Rahle2032608010029297.33%
3. [Bronca!]
5. 
IvicaKičić8OŠ ŽitnjakTiborKulcsar20060808024080%
4.
6. 
AntunRazum7OŠ RetkovecZdenkoČor20406080020066.67%
5.
7. 
SrećkoMihaljević8OŠ JordanovacTiborKulscar20326080019264%
5.
8. 
BornaMihaljević8OŠ A.B. ŠimićaVeronikaSkrivanek20326080019264%
6.
9. 
LobelStrmečki8OŠ Davorina TrstenjakaZoranVrbanac2086080016856%
7.
10. 
MislavŠelendić8OŠ Markuševec006080014046.67%
7.
11. 
PaulaGombar7OŠ Josipa RačićaMihaelaPiskač20162480014046.67%
8.
12. 
Mario Benković7OŠ Otona IvekovićaŽeljka Orčić2081280012040%
9.
13. 
TinBubanko8OŠ Izidor KršnjaviTatjanaPriselac0060006020%
10.
14. 
TinMatek7OŠ dr. Ante StarčevićaMarijaVrdoljak-Ivković200000206.67%
11.
15. 
MatijaBajt8O.Š Dragutina DomjanićaSaša TomislavMataić-----00%
11.
16. 
TomislavPribanić8O.Š Dragutina DomjanićaSaša TomislavMataić-----00%
11.
17. 
FilipKontić8OŠ Antuna Gustava MatošaTiborKulscar-----00%
11.
18. 
BojanKušter8OŠ Marina DržićaVladimirMarić-----00%
11.
19. 
JosipAhel8OŠ PantovčakMiraVičić-----00%
11.
20. 
KarloPavlić8OŠ bana Josipa JelačićaKarloPavlić-----00%
11.
21. 
TomislavBelačić8OŠ kralj TomislavVladoLeoni-----00%
11.
22. 
LukaJurić7OŠ GračaniIvanJurić-----00%
11.
23. 
Roko Lazić7OŠ Izidora KršnjavogaTatjanaPriselac-----00%
11.
24. 
KristijanBartol7O.Š. Dragutina DomjanićaSaša TomislavMataić-----00%
11.
25. 
NikolinaSabljak7O.Š. Dragutina DomjanićaSaša TomislavMataić-----00%
11.
26. 
MatijaKomorski7O.Š. Dragutina DomjanićaSaša TomislavMataić-----00%
11.
27. 
PiterŽalac7O.Š. Dragutina DomjanićaSaša TomislavMataić-----00%
11.
28. 
DarioDžepina7O.Š. Dragutina DomjanićaSaša TomislavMataić-----00%
11.
29. 
DanielBihar7OŠ RetkovecZdenkoČor-----00%
11.
30. 
AnteaŠimunović7OŠ Ante KovačićaKristijanBurnik-----00%
11.
31. 
Bruno Ćutić8OŠ kralja TomislavaZvonimirCetto-----00%
11.
32. 
VedranKrevh8OŠ kralja TomislavaBojanKrevh-----00%
11.
33. 
BrunoMarić-----00%

O rezultatima za pojedino kolo
Tablica rezultata za pojedino kolo se računa ovako:
  • sumiraju se samo zadaci koji vrijede za odabrani pogled (razred)
    • za pogled 'Svi', to je ukupan ostvareni rezultat
Odaberite
Odaberite kolo:
Odaberite podskupinu:
Odaberite pogled:

Natrag


Sponzori: