ZG.IBT 2007
Rezultati, 3.kolo, P2
3.kolo - P2 - Svi - Konačni službeni rezultati
- ([])Ispisivanje (osnovno) | ([])Ispisivanje (uljepšano) (?)
RangR.b.ImePrezimeRazredŠkola, klub, udrugaIme mentora APrezime mentora ABrzina
(20)
Ruke
(40)
Zyx
(60)
Poziv
(80)
Datum
(100)
Zbroj%
1. [Zlato!]
1. 
KarloDumbović8-BrunoRahle20406080100300100%
1. [Zlato!]
2. 
AnteaHadviger7OŠ Matije GupcaBruno Rahle20406080100300100%
1. [Zlato!]
3. 
FilipKontić8OŠ Antuna Gustava MatošaTiborKulscar20406080100300100%
2. [Srebro!]
4. 
NinoJagar8-TiborKulcsar2024608010028494.67%
3. [Bronca!]
5. 
MatijaFolnović7OŠ Žuti BrijegBrunoRahle204060808028093.33%
4.
6. 
SrećkoMihaljević8OŠ JordanovacTiborKulscar2023606410026789%
5.
7. 
BornaMihaljević8OŠ A.B. ŠimićaVeronikaSkrivanek202460648024882.67%
6.
8. 
BojanKušter8OŠ Marina DržićaVladimirMarić164048806024481.33%
6.
9. 
IvicaKičić8OŠ ŽitnjakTiborKulcsar204024808024481.33%
7.
10. 
LobelStrmečki8OŠ Davorina TrstenjakaZoranVrbanac204060802022073.33%
8.
11. 
Mario Benković7OŠ Otona IvekovićaŽeljka Orčić102460804021471.33%
9.
12. 
PaulaGombar7OŠ Josipa RačićaMihaelaPiskač202412644016053.33%
10.
13. 
Bruno Ćutić8OŠ kralja TomislavaZvonimirCetto162403207224%
11.
14. 
TomislavBelačić8OŠ kralj TomislavVladoLeoni202424006822.67%
12.
15. 
MislavŠelendić8OŠ Markuševec20024004414.67%
13.
16. 
VedranKrevh8OŠ kralja TomislavaBojanKrevh16240004013.33%
14.
17. 
JosipAhel8OŠ PantovčakMiraVičić12240003612%
15.
18. 
TinMatek7OŠ dr. Ante StarčevićaMarijaVrdoljak-Ivković8240003210.67%
16.
19. 
KarloPavlić8OŠ bana Josipa JelačićaKarloPavlić424000289.33%
17.
20. 
TinBubanko8OŠ Izidor KršnjaviTatjanaPriselac024000248%
18.
21. 
MatijaKomorski7O.Š. Dragutina DomjanićaSaša TomislavMataić200000206.67%
18.
22. 
KristijanBartol7O.Š. Dragutina DomjanićaSaša TomislavMataić200000206.67%
19.
23. 
TomislavPribanić8O.Š Dragutina DomjanićaSaša TomislavMataić-----00%
19.
24. 
LukaJurić7OŠ GračaniIvanJurić-----00%
19.
25. 
MatijaBajt8O.Š Dragutina DomjanićaSaša TomislavMataić-----00%
19.
26. 
Roko Lazić7OŠ Izidora KršnjavogaTatjanaPriselac-----00%
19.
27. 
DanielBihar7OŠ RetkovecZdenkoČor-----00%
19.
28. 
NikolinaSabljak7O.Š. Dragutina DomjanićaSaša TomislavMataić-----00%
19.
29. 
PiterŽalac7O.Š. Dragutina DomjanićaSaša TomislavMataić-----00%
19.
30. 
DarioDžepina7O.Š. Dragutina DomjanićaSaša TomislavMataić-----00%
19.
31. 
AntunRazum7OŠ RetkovecZdenkoČor-----00%
19.
32. 
AnteaŠimunović7OŠ Ante KovačićaKristijanBurnik-----00%
19.
33. 
BrunoMarić-----00%

O rezultatima za pojedino kolo
Tablica rezultata za pojedino kolo se računa ovako:
  • sumiraju se samo zadaci koji vrijede za odabrani pogled (razred)
    • za pogled 'Svi', to je ukupan ostvareni rezultat
Odaberite
Odaberite kolo:
Odaberite podskupinu:
Odaberite pogled:

Natrag


Sponzori: