ZG.IBT 2007
Rezultati, 2.kolo, P2
2.kolo - P2 - Svi - Konačni službeni rezultati
- ([])Ispisivanje (osnovno) | ([])Ispisivanje (uljepšano) (?)
RangR.b.ImePrezimeRazredŠkola, klub, udrugaIme mentora APrezime mentora ABritanci
(20)
Površina
(40)
Varanje
(60)
Drvored
(80)
Pisač
(100)
Zbroj%
1. [Zlato!]
1. 
PaulaGombar7OŠ Josipa RačićaMihaelaPiskač-----00%
1. [Zlato!]
2. 
TomislavBelačić8OŠ kralj TomislavVladoLeoni-----00%
1. [Zlato!]
3. 
NinoJagar8-TiborKulcsar-----00%
1. [Zlato!]
4. 
SrećkoMihaljević8OŠ JordanovacTiborKulscar-----00%
1. [Zlato!]
5. 
TinBubanko8OŠ Izidor KršnjaviTatjanaPriselac-----00%
1. [Zlato!]
6. 
BojanKušter8OŠ Marina DržićaVladimirMarić-----00%
1. [Zlato!]
7. 
FilipKontić8OŠ Antuna Gustava MatošaTiborKulscar-----00%
1. [Zlato!]
8. 
MislavŠelendić8OŠ Markuševec-----00%
1. [Zlato!]
9. 
KarloDumbović8-BrunoRahle-----00%
1. [Zlato!]
10. 
KarloPavlić8OŠ bana Josipa JelačićaKarloPavlić-----00%
1. [Zlato!]
11. 
LobelStrmečki8OŠ Davorina TrstenjakaZoranVrbanac-----00%
1. [Zlato!]
12. 
MatijaBajt8O.Š Dragutina DomjanićaSaša TomislavMataić-----00%
1. [Zlato!]
13. 
TomislavPribanić8O.Š Dragutina DomjanićaSaša TomislavMataić-----00%
1. [Zlato!]
14. 
BornaMihaljević8OŠ A.B. ŠimićaVeronikaSkrivanek-----00%
1. [Zlato!]
15. 
JosipAhel8OŠ PantovčakMiraVičić-----00%
1. [Zlato!]
16. 
VedranKrevh8OŠ kralja TomislavaBojanKrevh-----00%
1. [Zlato!]
17. 
Bruno Ćutić8OŠ kralja TomislavaZvonimirCetto-----00%
1. [Zlato!]
18. 
IvicaKičić8OŠ ŽitnjakTiborKulcsar-----00%
1. [Zlato!]
19. 
AnteaHadviger7OŠ Matije GupcaBruno Rahle-----00%
1. [Zlato!]
20. 
LukaJurić7OŠ GračaniIvanJurić-----00%
1. [Zlato!]
21. 
MatijaFolnović7OŠ Žuti BrijegBrunoRahle-----00%
1. [Zlato!]
22. 
Mario Benković7OŠ Otona IvekovićaŽeljka Orčić-----00%
1. [Zlato!]
23. 
TinMatek7OŠ dr. Ante StarčevićaMarijaVrdoljak-Ivković-----00%
1. [Zlato!]
24. 
Roko Lazić7OŠ Izidora KršnjavogaTatjanaPriselac-----00%
1. [Zlato!]
25. 
KristijanBartol7O.Š. Dragutina DomjanićaSaša TomislavMataić-----00%
1. [Zlato!]
26. 
NikolinaSabljak7O.Š. Dragutina DomjanićaSaša TomislavMataić-----00%
1. [Zlato!]
27. 
MatijaKomorski7O.Š. Dragutina DomjanićaSaša TomislavMataić-----00%
1. [Zlato!]
28. 
PiterŽalac7O.Š. Dragutina DomjanićaSaša TomislavMataić-----00%
1. [Zlato!]
29. 
DarioDžepina7O.Š. Dragutina DomjanićaSaša TomislavMataić-----00%
1. [Zlato!]
30. 
AntunRazum7OŠ RetkovecZdenkoČor-----00%
1. [Zlato!]
31. 
DanielBihar7OŠ RetkovecZdenkoČor-----00%
1. [Zlato!]
32. 
AnteaŠimunović7OŠ Ante KovačićaKristijanBurnik-----00%
1. [Zlato!]
33. 
BrunoMarić-----00%

O rezultatima za pojedino kolo
Tablica rezultata za pojedino kolo se računa ovako:
  • sumiraju se samo zadaci koji vrijede za odabrani pogled (razred)
    • za pogled 'Svi', to je ukupan ostvareni rezultat
Odaberite
Odaberite kolo:
Odaberite podskupinu:
Odaberite pogled:

Natrag


Sponzori: