ZG.IBT 2007
Rezultati, 1.kolo, P2
1.kolo - P2 - Svi - Konačni službeni rezultati
- ([])Ispisivanje (osnovno) | ([])Ispisivanje (uljepšano) (?)
RangR.b.ImePrezimeRazredŠkola, klub, udrugaIme mentora APrezime mentora ABrašno
(20)
Meta
(40)
Kompresija
(60)
Retci
(80)
Zabava
(100)
Zbroj%
1. [Zlato!]
1. 
IvicaKičić8OŠ ŽitnjakTiborKulcsar20406080100300100%
2. [Srebro!]
2. 
KarloDumbović8-BrunoRahle204007210023277.33%
3. [Bronca!]
3. 
NinoJagar8-TiborKulcsar04008010022073.33%
4.
4. 
AnteaHadviger7OŠ Matije GupcaBruno Rahle204036010019665.33%
5.
5. 
PaulaGombar7OŠ Josipa RačićaMihaelaPiskač20400810016856%
6.
6. 
MatijaFolnović7OŠ Žuti BrijegBrunoRahle20320810016053.33%
7.
7. 
SrećkoMihaljević8OŠ JordanovacTiborKulscar20401206013244%
8.
8. 
LobelStrmečki8OŠ Davorina TrstenjakaZoranVrbanac20401216109832.67%
9.
9. 
Mario Benković7OŠ Otona IvekovićaŽeljka Orčić0000404013.33%
10.
10. 
FilipKontić8OŠ Antuna Gustava MatošaTiborKulscar204000248%
11.
11. 
TinMatek7OŠ dr. Ante StarčevićaMarijaVrdoljak-Ivković0400041.33%
12.
12. 
KarloPavlić8OŠ bana Josipa JelačićaKarloPavlić-----00%
12.
13. 
MatijaBajt8O.Š Dragutina DomjanićaSaša TomislavMataić-----00%
12.
14. 
TomislavPribanić8O.Š Dragutina DomjanićaSaša TomislavMataić-----00%
12.
15. 
BojanKušter8OŠ Marina DržićaVladimirMarić-----00%
12.
16. 
JosipAhel8OŠ PantovčakMiraVičić-----00%
12.
17. 
TinBubanko8OŠ Izidor KršnjaviTatjanaPriselac-----00%
12.
18. 
BornaMihaljević8OŠ A.B. ŠimićaVeronikaSkrivanek-----00%
12.
19. 
MislavŠelendić8OŠ Markuševec-----00%
12.
20. 
TomislavBelačić8OŠ kralj TomislavVladoLeoni-----00%
12.
21. 
LukaJurić7OŠ GračaniIvanJurić-----00%
12.
22. 
Roko Lazić7OŠ Izidora KršnjavogaTatjanaPriselac-----00%
12.
23. 
KristijanBartol7O.Š. Dragutina DomjanićaSaša TomislavMataić-----00%
12.
24. 
NikolinaSabljak7O.Š. Dragutina DomjanićaSaša TomislavMataić-----00%
12.
25. 
MatijaKomorski7O.Š. Dragutina DomjanićaSaša TomislavMataić-----00%
12.
26. 
PiterŽalac7O.Š. Dragutina DomjanićaSaša TomislavMataić-----00%
12.
27. 
DarioDžepina7O.Š. Dragutina DomjanićaSaša TomislavMataić-----00%
12.
28. 
AntunRazum7OŠ RetkovecZdenkoČor-----00%
12.
29. 
DanielBihar7OŠ RetkovecZdenkoČor-----00%
12.
30. 
AnteaŠimunović7OŠ Ante KovačićaKristijanBurnik-----00%
12.
31. 
Bruno Ćutić8OŠ kralja TomislavaZvonimirCetto-----00%
12.
32. 
VedranKrevh8OŠ kralja TomislavaBojanKrevh-----00%
12.
33. 
BrunoMarić-----00%

O rezultatima za pojedino kolo
Tablica rezultata za pojedino kolo se računa ovako:
  • sumiraju se samo zadaci koji vrijede za odabrani pogled (razred)
    • za pogled 'Svi', to je ukupan ostvareni rezultat
Odaberite
Odaberite kolo:
Odaberite podskupinu:
Odaberite pogled:

Natrag


Sponzori: