ZG.IBT 2007
Rezultati, 6.kolo, P1
6.kolo - P1 - Svi - Konačni službeni rezultati
- ([])Ispisivanje (osnovno) | ([])Ispisivanje (uljepšano) (?)
RangR.b.ImePrezimeRazredŠkola, klub, udrugaIme mentora APrezime mentora APila
(20)
Stepenice
(40)
Trnje
(60)
Zvijezda
(80)
Tečna
(100)
Zbroj%
1. [Zlato!]
1. 
MihaelPeklar5.OŠ Gustav KrklecMihaelaPiskač20406080100300100%
1. [Zlato!]
2. 
GlorijaVolarević6.OŠ Matije GupcaMihaelaPiskač20406080100300100%
2. [Srebro!]
3. 
MarinTomić6.OŠ Marina DržićaVladimirMarić1640608010029698.67%
3. [Bronca!]
4. 
EnaOster6.OŠ Josipa RačićaMihaelaPiskač200608010026086.67%
4.
5. 
JurajBišćan5.OŠ Matije GupcaMihaelaPiskač20406080020066.67%
4.
6. 
VjekoslavArtić6.OŠ Otona IvekovićaŽeljkaOrčić20406080020066.67%
5.
7. 
AlenOrčić5.OŠ Otona IvekovićaŽeljkaOrčić2006080016053.33%
6.
8. 
RokoCukrov6.OŠ Petra PreradovićaMiroslavPavić2040600012040%
7.
9. 
MiaPejinović6.OŠ Cvjetno naseljeIvanaKokić20400006020%
8.
10. 
IvonaAjduković6.OŠ Davorina TrstenjakaZoranVrbanac-----00%
8.
11. 
BartolRebernjak6.OŠ PantovčakMiraVičić-----00%
8.
12. 
MartinBagić5.OŠ Ivana FilipovićaZoranVrbanac-----00%
8.
13. 
MarkoBedenko5.OŠ Josipa RačićaMihaelaPiskač-----00%
8.
14. 
MarioPejinović4.OŠ Cvjetno naseljeIvanaKokić-----00%
8.
15. 
MihaelaSladović6.OŠ HorvatiDragicaKolundžić-----00%
8.
16. 
BornaMilinković6.OŠ RapskaGordanJurković-----00%
8.
17. 
AnteBuntić6.OŠ Davorina TrstenjakaZoranVrbanac-----00%
8.
18. 
BartolOremović6.Udruga programera "S vijugom"ŽeljkaOrčić-----00%
8.
19. 
DomagojFranceković5.OŠ RapskaGordanJurković-----00%
8.
20. 
PetarMrakužić5.OŠ Bana J. JelačićaKrešimirMišura-----00%
8.
21. 
IvanKozarić5.OŠ Davorina TrstenjakaZoranVrbanac-----00%
8.
22. 
LovreDodig6.OŠ Davorina TrstenjakaZoranVrbanac-----00%
8.
23. 
FilipMravunac5.OŠ Matije GupcaMihaelaPiskač-----00%
8.
24. 
IvanaTurčić5.OŠ Josipa RačićaMihaelaPiskač-----00%
8.
25. 
DorijaŠarić5.OŠ Josipa RačićaMihaelaPiskač-----00%
8.
26. 
LukaBarl5.OŠ Bana J. JelačićaMihaelaPiskač-----00%
8.
27. 
DominikBlažić6.OŠ Davorina TrstenjakaZoranVrbanac-----00%
8.
28. 
FilipKrizmanić5.OŠ Otona IvekovićaŽeljkaOrčić-----00%
8.
29. 
LovroMarković6.OŠ Marina DržićaVladimirMarić-----00%
8.
30. 
TeaGlunčić6.OŠ Davorina TrstenjakaZoranVrbanac-----00%
8.
31. 
BrunoJosipović6.OŠ Davorina TrstenjakaZoranVrbanac-----00%
8.
32. 
MatijaRabuža4.OŠ RapskaGordanJurković-----00%

O rezultatima za pojedino kolo
Tablica rezultata za pojedino kolo se računa ovako:
  • sumiraju se samo zadaci koji vrijede za odabrani pogled (razred)
    • za pogled 'Svi', to je ukupan ostvareni rezultat
Odaberite
Odaberite kolo:
Odaberite podskupinu:
Odaberite pogled:

Natrag


Sponzori: