ZG.IBT 2007
Rezultati, 5.kolo, P1
5.kolo - P1 - Svi - Konačni službeni rezultati
- ([])Ispisivanje (osnovno) | ([])Ispisivanje (uljepšano) (?)
RangR.b.ImePrezimeRazredŠkola, klub, udrugaIme mentora APrezime mentora ABombon
(20)
Kod
(40)
Šah
(60)
Progressbar
(80)
Slovo
(100)
Zbroj%
1. [Zlato!]
1. 
MihaelPeklar5.OŠ Gustav KrklecMihaelaPiskač20406080100300100%
2. [Srebro!]
2. 
GlorijaVolarević6.OŠ Matije GupcaMihaelaPiskač040608010028093.33%
3. [Bronca!]
3. 
MarinTomić6.OŠ Marina DržićaVladimirMarić2040248010026488%
4.
4. 
EnaOster6.OŠ Josipa RačićaMihaelaPiskač20406045517959.67%
5.
5. 
VjekoslavArtić6.OŠ Otona IvekovićaŽeljkaOrčić204060361016655.33%
6.
6. 
JurajBišćan5.OŠ Matije GupcaMihaelaPiskač20406040016053.33%
7.
7. 
MiaPejinović6.OŠ Cvjetno naseljeIvanaKokić2040600012040%
8.
8. 
LovroMarković6.OŠ Marina DržićaVladimirMarić201060009030%
9.
9. 
AlenOrčić5.OŠ Otona IvekovićaŽeljkaOrčić20060008026.67%
10.
10. 
MarioPejinović4.OŠ Cvjetno naseljeIvanaKokić20512003712.33%
11.
11. 
BartolOremović6.Udruga programera "S vijugom"ŽeljkaOrčić100000103.33%
11.
12. 
LovreDodig6.OŠ Davorina TrstenjakaZoranVrbanac100000103.33%
11.
13. 
DominikBlažić6.OŠ Davorina TrstenjakaZoranVrbanac100000103.33%
12.
14. 
FilipMravunac5.OŠ Matije GupcaMihaelaPiskač-----00%
12.
15. 
MartinBagić5.OŠ Ivana FilipovićaZoranVrbanac-----00%
12.
16. 
MarkoBedenko5.OŠ Josipa RačićaMihaelaPiskač-----00%
12.
17. 
MihaelaSladović6.OŠ HorvatiDragicaKolundžić-----00%
12.
18. 
BornaMilinković6.OŠ RapskaGordanJurković-----00%
12.
19. 
AnteBuntić6.OŠ Davorina TrstenjakaZoranVrbanac-----00%
12.
20. 
DomagojFranceković5.OŠ RapskaGordanJurković-----00%
12.
21. 
BartolRebernjak6.OŠ PantovčakMiraVičić-----00%
12.
22. 
IvonaAjduković6.OŠ Davorina TrstenjakaZoranVrbanac-----00%
12.
23. 
PetarMrakužić5.OŠ Bana J. JelačićaKrešimirMišura-----00%
12.
24. 
IvanaTurčić5.OŠ Josipa RačićaMihaelaPiskač-----00%
12.
25. 
DorijaŠarić5.OŠ Josipa RačićaMihaelaPiskač-----00%
12.
26. 
LukaBarl5.OŠ Bana J. JelačićaMihaelaPiskač-----00%
12.
27. 
RokoCukrov6.OŠ Petra PreradovićaMiroslavPavić-----00%
12.
28. 
FilipKrizmanić5.OŠ Otona IvekovićaŽeljkaOrčić-----00%
12.
29. 
TeaGlunčić6.OŠ Davorina TrstenjakaZoranVrbanac-----00%
12.
30. 
BrunoJosipović6.OŠ Davorina TrstenjakaZoranVrbanac-----00%
12.
31. 
IvanKozarić5.OŠ Davorina TrstenjakaZoranVrbanac-----00%
12.
32. 
MatijaRabuža4.OŠ RapskaGordanJurković-----00%

O rezultatima za pojedino kolo
Tablica rezultata za pojedino kolo se računa ovako:
  • sumiraju se samo zadaci koji vrijede za odabrani pogled (razred)
    • za pogled 'Svi', to je ukupan ostvareni rezultat
Odaberite
Odaberite kolo:
Odaberite podskupinu:
Odaberite pogled:

Natrag


Sponzori: