ZG.IBT 2007
Rezultati, 4.kolo, P1
4.kolo - P1 - Svi - Konačni službeni rezultati
- ([])Ispisivanje (osnovno) | ([])Ispisivanje (uljepšano) (?)
RangR.b.ImePrezimeRazredŠkola, klub, udrugaIme mentora APrezime mentora AChetka
(20)
Lala
(40)
Vrtuljak
(60)
Gaga
(80)
Koko
(100)
Zbroj%
1. [Zlato!]
1. 
VjekoslavArtić6.OŠ Otona IvekovićaŽeljkaOrčić2020608010028093.33%
2. [Srebro!]
2. 
AlenOrčić5.OŠ Otona IvekovićaŽeljkaOrčić2010608010027090%
3. [Bronca!]
3. 
EnaOster6.OŠ Josipa RačićaMihaelaPiskač202060807525585%
4.
4. 
GlorijaVolarević6.OŠ Matije GupcaMihaelaPiskač202060805023076.67%
5.
5. 
MihaelPeklar5.OŠ Gustav KrklecMihaelaPiskač121008010020267.33%
6.
6. 
MarinTomić6.OŠ Marina DržićaVladimirMarić20100807518561.67%
7.
7. 
JurajBišćan5.OŠ Matije GupcaMihaelaPiskač201560602518060%
8.
8. 
BartolOremović6.Udruga programera "S vijugom"ŽeljkaOrčić1210080010234%
9.
9. 
RokoCukrov6.OŠ Petra PreradovićaMiroslavPavić201050008026.67%
10.
10. 
MiaPejinović6.OŠ Cvjetno naseljeIvanaKokić1220020257725.67%
11.
11. 
BrunoJosipović6.OŠ Davorina TrstenjakaZoranVrbanac12020003210.67%
11.
12. 
LovroMarković6.OŠ Marina DržićaVladimirMarić12020003210.67%
11.
13. 
LukaBarl5.OŠ Bana J. JelačićaMihaelaPiskač12020003210.67%
12.
14. 
DorijaŠarić5.OŠ Josipa RačićaMihaelaPiskač200000206.67%
13.
15. 
IvonaAjduković6.OŠ Davorina TrstenjakaZoranVrbanac140000144.67%
14.
16. 
DominikBlažić6.OŠ Davorina TrstenjakaZoranVrbanac120000124%
14.
17. 
DomagojFranceković5.OŠ RapskaGordanJurković120000124%
14.
18. 
LovreDodig6.OŠ Davorina TrstenjakaZoranVrbanac120000124%
14.
19. 
MarioPejinović4.OŠ Cvjetno naseljeIvanaKokić120000124%
14.
20. 
PetarMrakužić5.OŠ Bana J. JelačićaKrešimirMišura120000124%
15.
21. 
BornaMilinković6.OŠ RapskaGordanJurković100000103.33%
16.
22. 
MatijaRabuža4.OŠ RapskaGordanJurković4----41.33%
17.
23. 
IvanKozarić5.OŠ Davorina TrstenjakaZoranVrbanac-----00%
17.
24. 
FilipKrizmanić5.OŠ Otona IvekovićaŽeljkaOrčić-----00%
17.
25. 
IvanaTurčić5.OŠ Josipa RačićaMihaelaPiskač-----00%
17.
26. 
AnteBuntić6.OŠ Davorina TrstenjakaZoranVrbanac-----00%
17.
27. 
TeaGlunčić6.OŠ Davorina TrstenjakaZoranVrbanac-----00%
17.
28. 
MihaelaSladović6.OŠ HorvatiDragicaKolundžić-----00%
17.
29. 
FilipMravunac5.OŠ Matije GupcaMihaelaPiskač-----00%
17.
30. 
MarkoBedenko5.OŠ Josipa RačićaMihaelaPiskač-----00%
17.
31. 
MartinBagić5.OŠ Ivana FilipovićaZoranVrbanac-----00%
17.
32. 
BartolRebernjak6.OŠ PantovčakMiraVičić-----00%

O rezultatima za pojedino kolo
Tablica rezultata za pojedino kolo se računa ovako:
  • sumiraju se samo zadaci koji vrijede za odabrani pogled (razred)
    • za pogled 'Svi', to je ukupan ostvareni rezultat
Odaberite
Odaberite kolo:
Odaberite podskupinu:
Odaberite pogled:

Natrag


Sponzori: