ZG.IBT 2007
Rezultati, 3.kolo, P1
3.kolo - P1 - Svi - Konačni službeni rezultati
- ([])Ispisivanje (osnovno) | ([])Ispisivanje (uljepšano) (?)
RangR.b.ImePrezimeRazredŠkola, klub, udrugaIme mentora APrezime mentora ATlocrt
(20)
Vrata
(40)
Paralel
(60)
Kvadrati
(80)
Dijeli
(100)
Zbroj%
1. [Zlato!]
1. 
GlorijaVolarević6.OŠ Matije GupcaMihaelaPiskač20406080100300100%
2. [Srebro!]
2. 
MarinTomić6.OŠ Marina DržićaVladimirMarić2040508010029096.67%
3. [Bronca!]
3. 
JurajBišćan5.OŠ Matije GupcaMihaelaPiskač2040507010028093.33%
4.
4. 
EnaOster6.OŠ Josipa RačićaMihaelaPiskač2040258010026588.33%
5.
5. 
VjekoslavArtić6.OŠ Otona IvekovićaŽeljkaOrčić2040503310024381%
6.
6. 
AlenOrčić5.OŠ Otona IvekovićaŽeljkaOrčić204022707022274%
7.
7. 
MihaelPeklar5.OŠ Gustav KrklecMihaelaPiskač204005810021872.67%
8.
8. 
RokoCukrov6.OŠ Petra PreradovićaMiroslavPavić204025701416956.33%
9.
9. 
MiaPejinović6.OŠ Cvjetno naseljeIvanaKokić20402570015551.67%
10.
10. 
MarioPejinović4.OŠ Cvjetno naseljeIvanaKokić2040070013043.33%
11.
11. 
MartinBagić5.OŠ Ivana FilipovićaZoranVrbanac203504109632%
12.
12. 
MihaelaSladović6.OŠ HorvatiDragicaKolundžić200254108628.67%
13.
13. 
DorijaŠarić5.OŠ Josipa RačićaMihaelaPiskač204022008227.33%
14.
14. 
LovroMarković6.OŠ Marina DržićaVladimirMarić204016007625.33%
15.
15. 
LukaBarl5.OŠ Bana J. JelačićaMihaelaPiskač20050007023.33%
16.
16. 
PetarMrakužić5.OŠ Bana J. JelačićaKrešimirMišura20003105117%
16.
17. 
BrunoJosipović6.OŠ Davorina TrstenjakaZoranVrbanac201912005117%
17.
18. 
BornaMilinković6.OŠ RapskaGordanJurković200101204214%
18.
19. 
IvonaAjduković6.OŠ Davorina TrstenjakaZoranVrbanac20012003210.67%
19.
20. 
FilipKrizmanić5.OŠ Otona IvekovićaŽeljkaOrčić209000299.67%
20.
21. 
LovreDodig6.OŠ Davorina TrstenjakaZoranVrbanac202000227.33%
21.
22. 
IvanKozarić5.OŠ Davorina TrstenjakaZoranVrbanac200000206.67%
21.
23. 
AnteBuntić6.OŠ Davorina TrstenjakaZoranVrbanac200000206.67%
21.
24. 
FilipMravunac5.OŠ Matije GupcaMihaelaPiskač200000206.67%
21.
25. 
DominikBlažić6.OŠ Davorina TrstenjakaZoranVrbanac200000206.67%
22.
26. 
BartolOremović6.Udruga programera "S vijugom"ŽeljkaOrčić-----00%
22.
27. 
DomagojFranceković5.OŠ RapskaGordanJurković-----00%
22.
28. 
MarkoBedenko5.OŠ Josipa RačićaMihaelaPiskač-----00%
22.
29. 
IvanaTurčić5.OŠ Josipa RačićaMihaelaPiskač-----00%
22.
30. 
BartolRebernjak6.OŠ PantovčakMiraVičić-----00%
22.
31. 
TeaGlunčić6.OŠ Davorina TrstenjakaZoranVrbanac-----00%
22.
32. 
MatijaRabuža4.OŠ RapskaGordanJurković-----00%

O rezultatima za pojedino kolo
Tablica rezultata za pojedino kolo se računa ovako:
  • sumiraju se samo zadaci koji vrijede za odabrani pogled (razred)
    • za pogled 'Svi', to je ukupan ostvareni rezultat
Odaberite
Odaberite kolo:
Odaberite podskupinu:
Odaberite pogled:

Natrag


Sponzori: