ZG.IBT 2007
Rezultati, 2.kolo, P1
2.kolo - P1 - Svi - Konačni službeni rezultati
- ([])Ispisivanje (osnovno) | ([])Ispisivanje (uljepšano) (?)
RangR.b.ImePrezimeRazredŠkola, klub, udrugaIme mentora APrezime mentora APik
(20)
Trokuti
(40)
MnogoMnogokut
(60)
Trokut
(80)
Djelitelj
(100)
Zbroj%
1. [Zlato!]
1. 
MarinTomić6.OŠ Marina DržićaVladimirMarić204060728027290.67%
2. [Srebro!]
2. 
EnaOster6.OŠ Josipa RačićaMihaelaPiskač2040604410026488%
3. [Bronca!]
3. 
AlenOrčić5.OŠ Otona IvekovićaŽeljkaOrčić20406060018060%
4.
4. 
JurajBišćan5.OŠ Matije GupcaMihaelaPiskač20406042016254%
4.
5. 
BartolRebernjak6.OŠ PantovčakMiraVičić20406042016254%
5.
6. 
GlorijaVolarević6.OŠ Matije GupcaMihaelaPiskač0406060016053.33%
6.
7. 
MiaPejinović6.OŠ Cvjetno naseljeIvanaKokić20306044015451.33%
7.
8. 
RokoCukrov6.OŠ Petra PreradovićaMiroslavPavić20306040015050%
8.
9. 
MihaelPeklar5.OŠ Gustav KrklecMihaelaPiskač0406040014046.67%
9.
10. 
DorijaŠarić5.OŠ Josipa RačićaMihaelaPiskač2056044012943%
10.
11. 
LovroMarković6.OŠ Marina DržićaVladimirMarić2006024010434.67%
11.
12. 
DominikBlažić6.OŠ Davorina TrstenjakaZoranVrbanac20560008528.33%
12.
13. 
BrunoJosipović6.OŠ Davorina TrstenjakaZoranVrbanac0560006521.67%
13.
14. 
LovreDodig6.OŠ Davorina TrstenjakaZoranVrbanac--60--6020%
13.
15. 
MarkoBedenko5.OŠ Josipa RačićaMihaelaPiskač--60--6020%
13.
16. 
MartinBagić5.OŠ Ivana FilipovićaZoranVrbanac--60--6020%
14.
17. 
FilipMravunac5.OŠ Matije GupcaMihaelaPiskač010042-5217.33%
15.
18. 
MarioPejinović4.OŠ Cvjetno naseljeIvanaKokić---44-4414.67%
16.
19. 
LukaBarl5.OŠ Bana J. JelačićaMihaelaPiskač---42-4214%
17.
20. 
IvonaAjduković6.OŠ Davorina TrstenjakaZoranVrbanac20----206.67%
17.
21. 
MihaelaSladović6.OŠ HorvatiDragicaKolundžić20----206.67%
18.
22. 
TeaGlunčić6.OŠ Davorina TrstenjakaZoranVrbanac5----51.67%
18.
23. 
FilipKrizmanić5.OŠ Otona IvekovićaŽeljkaOrčić5----51.67%
19.
24. 
BartolOremović6.Udruga programera "S vijugom"ŽeljkaOrčić-----00%
19.
25. 
AnteBuntić6.OŠ Davorina TrstenjakaZoranVrbanac-----00%
19.
26. 
BornaMilinković6.OŠ RapskaGordanJurković-----00%
19.
27. 
DomagojFranceković5.OŠ RapskaGordanJurković-----00%
19.
28. 
VjekoslavArtić6.OŠ Otona IvekovićaŽeljkaOrčić-----00%
19.
29. 
IvanaTurčić5.OŠ Josipa RačićaMihaelaPiskač-----00%
19.
30. 
PetarMrakužić5.OŠ Bana J. JelačićaKrešimirMišura-----00%
19.
31. 
IvanKozarić5.OŠ Davorina TrstenjakaZoranVrbanac-----00%
19.
32. 
MatijaRabuža4.OŠ RapskaGordanJurković-----00%

O rezultatima za pojedino kolo
Tablica rezultata za pojedino kolo se računa ovako:
  • sumiraju se samo zadaci koji vrijede za odabrani pogled (razred)
    • za pogled 'Svi', to je ukupan ostvareni rezultat
Odaberite
Odaberite kolo:
Odaberite podskupinu:
Odaberite pogled:

Natrag


Sponzori: