ZG.IBT 2007
Rezultati, 1.kolo, P1
1.kolo - P1 - Svi - Konačni službeni rezultati
- ([])Ispisivanje (osnovno) | ([])Ispisivanje (uljepšano) (?)
RangR.b.ImePrezimeRazredŠkola, klub, udrugaIme mentora APrezime mentora AKaro
(20)
Zvijezda
(40)
ICU
(60)
Papir
(80)
Najglasnija
(100)
Zbroj%
1. [Zlato!]
1. 
EnaOster6.OŠ Josipa RačićaMihaelaPiskač204060510022575%
2. [Srebro!]
2. 
JurajBišćan5.OŠ Matije GupcaMihaelaPiskač204060010022073.33%
2. [Srebro!]
3. 
MihaelPeklar5.OŠ Gustav KrklecMihaelaPiskač204060010022073.33%
3. [Bronca!]
4. 
VjekoslavArtić6.OŠ Otona IvekovićaŽeljkaOrčić20406009021070%
3. [Bronca!]
5. 
MarinTomić6.OŠ Marina DržićaVladimirMarić20406009021070%
3. [Bronca!]
6. 
GlorijaVolarević6.OŠ Matije GupcaMihaelaPiskač20406009021070%
4.
7. 
AlenOrčić5.OŠ Otona IvekovićaŽeljkaOrčić20406005017056.67%
5.
8. 
DorijaŠarić5.OŠ Josipa RačićaMihaelaPiskač2040600012040%
5.
9. 
IvanaTurčić5.OŠ Josipa RačićaMihaelaPiskač2040600012040%
5.
10. 
FilipMravunac5.OŠ Matije GupcaMihaelaPiskač2040600012040%
5.
11. 
LovreDodig6.OŠ Davorina TrstenjakaZoranVrbanac2040600012040%
6.
12. 
MiaPejinović6.OŠ Cvjetno naseljeIvanaKokić1040600011036.67%
7.
13. 
LukaBarl5.OŠ Bana J. JelačićaMihaelaPiskač2020600010033.33%
7.
14. 
DominikBlažić6.OŠ Davorina TrstenjakaZoranVrbanac040600010033.33%
8.
15. 
LovroMarković6.OŠ Marina DržićaVladimirMarić102060009030%
8.
16. 
FilipKrizmanić5.OŠ Otona IvekovićaŽeljkaOrčić204030--9030%
8.
17. 
RokoCukrov6.OŠ Petra PreradovićaMiroslavPavić102060009030%
9.
18. 
TeaGlunčić6.OŠ Davorina TrstenjakaZoranVrbanac20400006020%
9.
19. 
BrunoJosipović6.OŠ Davorina TrstenjakaZoranVrbanac20400006020%
10.
20. 
IvanKozarić5.OŠ Davorina TrstenjakaZoranVrbanac100600165.33%
11.
21. 
PetarMrakužić5.OŠ Bana J. JelačićaKrešimirMišura100000103.33%
12.
22. 
BornaMilinković6.OŠ RapskaGordanJurković-----00%
12.
23. 
AnteBuntić6.OŠ Davorina TrstenjakaZoranVrbanac-----00%
12.
24. 
BartolOremović6.Udruga programera "S vijugom"ŽeljkaOrčić-----00%
12.
25. 
DomagojFranceković5.OŠ RapskaGordanJurković-----00%
12.
26. 
MihaelaSladović6.OŠ HorvatiDragicaKolundžić-----00%
12.
27. 
MarioPejinović4.OŠ Cvjetno naseljeIvanaKokić-----00%
12.
28. 
MarkoBedenko5.OŠ Josipa RačićaMihaelaPiskač-----00%
12.
29. 
MartinBagić5.OŠ Ivana FilipovićaZoranVrbanac-----00%
12.
30. 
BartolRebernjak6.OŠ PantovčakMiraVičić-----00%
12.
31. 
IvonaAjduković6.OŠ Davorina TrstenjakaZoranVrbanac-----00%
12.
32. 
MatijaRabuža4.OŠ RapskaGordanJurković-----00%

O rezultatima za pojedino kolo
Tablica rezultata za pojedino kolo se računa ovako:
  • sumiraju se samo zadaci koji vrijede za odabrani pogled (razred)
    • za pogled 'Svi', to je ukupan ostvareni rezultat
Odaberite
Odaberite kolo:
Odaberite podskupinu:
Odaberite pogled:

Natrag


Sponzori: