ZG.IBT 2007
Rezultati, ukupna lista, P1
Ukupna lista - P1 - Svi - Dobivena ukupna lista
- ([])Ispisivanje (osnovno) | ([])Ispisivanje (uljepšano) (?)
RangR.b.ImePrezimeRazredŠkola, klub, udrugaIme mentora APrezime mentora A1.kolo
(300)
2.kolo
(300)
3.kolo
(300)
4.kolo
(300)
5.kolo
(300)
6.kolo
(300)
Zbroj%
1. [Zlato!]
1. 
MarinTomić6.OŠ Marina DržićaVladimirMarić210272290185264296133288.8%
2. [Srebro!]
2. 
GlorijaVolarević6.OŠ Matije GupcaMihaelaPiskač210160300230280300132088%
3. [Bronca!]
3. 
EnaOster6.OŠ Josipa RačićaMihaelaPiskač225264265255179260126984.6%
4.
4. 
MihaelPeklar5.OŠ Gustav KrklecMihaelaPiskač220140218202300300124082.67%
5.
5. 
VjekoslavArtić6.OŠ Otona IvekovićaŽeljkaOrčić210--243280166200109973.27%
6.
6. 
JurajBišćan5.OŠ Matije GupcaMihaelaPiskač220162280180160200104269.47%
7.
7. 
AlenOrčić5.OŠ Otona IvekovićaŽeljkaOrčić17018022227080160100266.8%
8.
8. 
MiaPejinović6.OŠ Cvjetno naseljeIvanaKokić110154155771206061641.07%
9.
9. 
RokoCukrov6.OŠ Petra PreradovićaMiroslavPavić9015016980--12060940.6%
10.
10. 
LovroMarković6.OŠ Marina DržićaVladimirMarić90104763290--39226.13%
11.
11. 
DorijaŠarić5.OŠ Josipa RačićaMihaelaPiskač1201298220----35123.4%
12.
12. 
LukaBarl5.OŠ Bana J. JelačićaMihaelaPiskač100427032----24416.27%
13.
13. 
DominikBlažić6.OŠ Davorina TrstenjakaZoranVrbanac10085201210--22715.13%
14.
14. 
LovreDodig6.OŠ Davorina TrstenjakaZoranVrbanac12060221210--22414.93%
15.
15. 
MarioPejinović4.OŠ Cvjetno naseljeIvanaKokić--441301237--22314.87%
16.
16. 
BrunoJosipović6.OŠ Davorina TrstenjakaZoranVrbanac60655132----20813.87%
17.
17. 
FilipMravunac5.OŠ Matije GupcaMihaelaPiskač1205220------19212.8%
18.
18. 
BartolRebernjak6.OŠ PantovčakMiraVičić--162--------16210.8%
19.
19. 
MartinBagić5.OŠ Ivana FilipovićaZoranVrbanac--6096------15610.4%
20.
20. 
FilipKrizmanić5.OŠ Otona IvekovićaŽeljkaOrčić90529------1248.27%
21.
21. 
IvanaTurčić5.OŠ Josipa RačićaMihaelaPiskač120----------1208%
22.
22. 
BartolOremović6.Udruga programera "S vijugom"ŽeljkaOrčić------10210--1127.47%
23.
23. 
MihaelaSladović6.OŠ HorvatiDragicaKolundžić--2086------1067.07%
24.
24. 
PetarMrakužić5.OŠ Bana J. JelačićaKrešimirMišura10--5112----734.87%
25.
25. 
IvonaAjduković6.OŠ Davorina TrstenjakaZoranVrbanac--203214----664.4%
26.
26. 
TeaGlunčić6.OŠ Davorina TrstenjakaZoranVrbanac605--------654.33%
27.
27. 
MarkoBedenko5.OŠ Josipa RačićaMihaelaPiskač--60--------604%
28.
28. 
BornaMilinković6.OŠ RapskaGordanJurković----4210----523.47%
29.
29. 
IvanKozarić5.OŠ Davorina TrstenjakaZoranVrbanac16--20------362.4%
30.
30. 
AnteBuntić6.OŠ Davorina TrstenjakaZoranVrbanac----20------201.33%
31.
31. 
DomagojFranceković5.OŠ RapskaGordanJurković------12----120.8%
32.
32. 
MatijaRabuža4.OŠ RapskaGordanJurković------4----40.27%

O ukupnoj listi
Za ovo natjecanje, ukupna lista se računa ovako:
  • za sume pojedinih kola, uzima se onoliko bodova koliko se ostvaruje u trenutnom pogledu (razredu)
    • za pogled 'Svi', to je ukupan ostvareni rezultat
  • prikazuju se učenici koji su do sada sudjelovali na najmanje 1 kolu
Dodatne upute:
  • Možete kliknuti na naziv kola da biste otvorili upravo to kolo.
  • Možete kliknuti na rezultat da biste prikazali rezultat učenika u upravo tom kolu.
Odaberite
Odaberite kolo:
Odaberite podskupinu:
Odaberite pogled:

Natrag


Sponzori: