ZG.IBT 2007
Rezultati, 1.kolo, Stariji
1.kolo - Stariji - Svi - Konačni službeni rezultati
- ([])Ispisivanje (osnovno) | ([])Ispisivanje (uljepšano) (?)
RangR.b.ImePrezimeRazredŠkola, klub, udrugaIme mentora APrezime mentora AKljuč
(20)
Japan
(40)
Kvadrat
(60)
Orden
(80)
Šupljikavi
(100)
Zbroj%
1. [Zlato!]
1. 
BornaRunac4.OŠ Matije GupcaMihaelaPiskač20406080100300100%
1. [Zlato!]
2. 
ArijanaKauzlarić4.OŠ Nikola TeslaMiroslavPavić20406080100300100%
1. [Zlato!]
3. 
MarioPejinović4.OŠ Cvijetno NaseljeIvanaKokić20406080100300100%
1. [Zlato!]
4. 
BarbaraBrandić4.OŠ Petra PreradovićaMiroslavPavić20406080100300100%
1. [Zlato!]
5. 
HrvojeIvaci4.OŠ bana Josipa JelačićaKrešimirMišura20406080100300100%
2. [Srebro!]
6. 
DomagojFranceković4.OŠ RapskaGordanJurković204060805025083.33%
2. [Srebro!]
7. 
JakovKnežević4.OŠ Otona IvekovićaŽeljkaOrčić204060805025083.33%
2. [Srebro!]
8. 
PaulaRinkovec4.OŠ Otona IvekovićaŽeljkaOrčić204060805025083.33%
3. [Bronca!]
9. 
NatkoGrgas4.OŠ Otona IvekovićaŽeljkaOrčić204050805024080%
4.
10. 
MatijaRebuša4.OŠ RapskaGordanJurković20406080020066.67%
4.
11. 
ZvonimirKučandi3.OŠ Josipa RačićaKrešimirMišura20406080020066.67%
5.
12. 
GretaGombar3.OŠ Josipa RačićaMihaelaPiskač20405080019063.33%
6.
13. 
TonkaRistevski4.OŠ Otona IvekovićaŽeljkaOrčić10400805018060%
7.
14. 
ZoricaKaračić4.OŠ Otona IvekovićaŽeljkaOrčić2040080014046.67%
8.
15. 
NicolasAssouline3.OŠ J. J. StrossmayeraGordanJurković20201580013545%
9.
16. 
BornaMilinković4.OŠ RapskaGordanJurković2040600012040%
10.
17. 
KarloFruehwirth4.OŠ Petra PreradovićaMiroslavPavić202040008026.67%
11.
18. 
MagdalenaĆorluka4.OŠ Otona IvekovićaŽeljkaOrčić10400005016.67%
12.
19. 
LeaRački4.OŠ Petra PreradovićaMiroslavPavić105000155%
12.
20. 
LukaBožikov3.OŠ bana Josipa JelačićaKrešimirMišura510000155%
13.
21. 
FilipĆerepinko4.OŠ Otona IvekovićaŽeljkaOrčić-----00%
13.
22. 
RenatoKauzlarić2.OŠ Nikola TeslaGordanJurković-----00%
13.
23. 
MislavIvaci3.OŠ bana Josipa JelačićaKrešimirMišura-----00%
13.
24. 
LukaŽivko4.OŠ Matije GupcaIvanaKokić-----00%
13.
25. 
RomanaŽitnik4.OŠ Petra PreradovićaMiroslavPavić-----00%
13.
26. 
DarioKos3.OŠ OdraKrešimirMišura-----00%
13.
27. 
LukaBeljan4.OŠ Otona IvekovićaŽeljkaOrčić-----00%

O rezultatima za pojedino kolo
Tablica rezultata za pojedino kolo se računa ovako:
  • sumiraju se samo zadaci koji vrijede za odabrani pogled (razred)
    • za pogled 'Svi', to je ukupan ostvareni rezultat
    • za pogled 'Mlađi', to je suma rezultata u 1., 2., 3. i 4. zadatku za pojedino kolo
    • za pogled 'Stariji', to je suma rezultata u 1., 2., 3., 4. i 5. zadatku za pojedino kolo
Odaberite
Odaberite kolo:
Odaberite podskupinu:
Odaberite pogled:

Natrag


Sponzori: