ZG.IBT 2009
Rezultati, 5.kolo, Logo P1
5.kolo - Logo P1 - Svi - Konačni službeni rezultati
- ([])Ispisivanje (osnovno) | ([])Ispisivanje (uljepšano) (?)
RangR.b.ImePrezimeRazredŠkola, klub, udrugaAlatZubi
(20)
Harmonika
(40)
Saće
(60)
Platforma
(80)
Simetrija
(100)
Zbroj%
1. [Zlato!]
1. 
BornaRunac6.OŠ Matije GupcaFMS/MSW Logo1240608010029297.33%
1. [Zlato!]
2. 
Mario Pejinović6.Udruga programera S VIJUGOMFMS/MSW Logo1240608010029297.33%
1. [Zlato!]
3. 
PaulaRinkovec6.OŠ Otona IvekovićaFMS/MSW Logo1240608010029297.33%
1. [Zlato!]
4. 
MihaelLiskij6.OŠ Petar PreradovićFMS/MSW Logo1240608010029297.33%
2. [Srebro!]
5. 
BranimirFilipović6.Udruga programera S VIJUGOMFMS/MSW Logo124008010023277.33%
3. [Bronca!]
6. 
PetarOrlić5.OŠ Josipa RačićaFMS/MSW Logo12406080019264%
3. [Bronca!]
7. 
NatkoGrgas6.OŠ Otona IvekovićaFMS/MSW Logo12406080-19264%
4.
8. 
Marija*Gegić*5.OŠ RetkovecFMS/MSW Logo-860--6822.67%
5.
9. 
ArijanaKauzlarić6.Udruga programera "S VIJUGOM"FMS/MSW Logo04012--5217.33%
5.
10. 
KarloGrozdanić4.OŠ Josipa RačićaFMS/MSW Logo1240--05217.33%
5.
11. 
HrvojeRicijaš4.OŠ Josipa RačićaFMS/MSW Logo1240---5217.33%
6.
12. 
DarioSindičić6.OŠ Antuna MihanovićaPC Logo 4.0040--04013.33%
7.
13. 
ManuelaLukić5.OŠ Marina DržićaFMS/MSW Logo12----124%
8.
14. 
VedranKurdija4.OŠ MladostFMS/MSW Logo00---00%
8.
15. 
Greta Gombar5.OŠ Josipa RačićaFMS/MSW Logo-0---00%
8.
16. 
IvorŠlibar5.I.OŠ VrbovecFMS/MSW Logo0000000%
8.
17. 
TesaJurišić5.OŠ Matije GupcaFMS/MSW Logo-0---00%
8.
18. 
VanessaBrkić5.I. OŠ VrbovecFMS/MSW Logo-----00%
8.
19. 
MarinJakovčev6.OS Petra PreradovićaPC Logo 4.0-----00%
8.
20. 
LeaRački6.OŠ Petra PreradovićaFMS/MSW Logo-----00%
8.
21. 
MislavJelašić4.OŠ Josipa RačićaFMS/MSW Logo-----00%
8.
22. 
MiaBaržić5.I.OŠ VrbovecFMS/MSW Logo-----00%
8.
23. 
RomanaŽitnik6.OŠ Petra PreradovićaFMS/MSW Logo-----00%
8.
24. 
JakovKnežević6.OŠ Otona IvekovićaFMS/MSW Logo-----00%
8.
25. 
LukaBakrač6.OŠ Petra PreradovićaFMS/MSW Logo-----00%
8.
26. 
MateaLiskij5.OŠ Petra PreradovićaFMS/MSW Logo-----00%
8.
27. 
Karlo Fruehwirth6.OŠ Petra PreradovićaFMS/MSW Logo-----00%
8.
28. 
KlaraArifović6.Oš Petra PreradovićaFMS/MSW Logo-----00%
8.
29. 
Miljenko LovreTrutina6.OŠ Marina DržićaFMS/MSW Logo-----00%
8.
30. 
DomagojFranceković6.OŠ RapskaFMS/MSW Logo-----00%

O rezultatima za pojedino kolo
Tablica rezultata za pojedino kolo se računa ovako:
  • sumiraju se samo zadaci koji vrijede za odabrani pogled (razred)
    • za pogled 'Svi', to je ukupan ostvareni rezultat
    • za pogled 'Neparni razredi', to je suma rezultata u 1., 2., 3. i 4. zadatku za pojedino kolo
    • za pogled 'Parni razredi', to je suma rezultata u 2., 3., 4. i 5. zadatku za pojedino kolo
Odaberite
Odaberite kolo:
Odaberite podskupinu:
Odaberite pogled:

Natrag


Sponzori: