ZG.IBT 2009
Rezultati, 4.kolo, Logo P1
4.kolo - Logo P1 - Svi - Konačni službeni rezultati
- ([])Ispisivanje (osnovno) | ([])Ispisivanje (uljepšano) (?)
RangR.b.ImePrezimeRazredŠkola, klub, udrugaAlatMreža
(20)
Krilo
(40)
Cirkus
(60)
Faktori
(80)
Ravni sat
(100)
Zbroj%
1. [Zlato!]
1. 
MihaelLiskij6.OŠ Petar PreradovićFMS/MSW Logo200608010026086.67%
2. [Srebro!]
2. 
BranimirFilipović6.Udruga programera S VIJUGOMFMS/MSW Logo20060808024080%
3. [Bronca!]
3. 
BornaRunac6.OŠ Matije GupcaFMS/MSW Logo20060804020066.67%
4.
4. 
Mario Pejinović6.Udruga programera S VIJUGOMFMS/MSW Logo20060802018060%
5.
5. 
PaulaRinkovec6.OŠ Otona IvekovićaFMS/MSW Logo0-6080014046.67%
6.
6. 
PetarOrlić5.OŠ Josipa RačićaFMS/MSW Logo1606032010836%
7.
7. 
LukaBakrač6.OŠ Petra PreradovićaFMS/MSW Logo200600-8026.67%
8.
8. 
Marija*Gegić*5.OŠ RetkovecFMS/MSW Logo8-60--6822.67%
8.
9. 
NatkoGrgas6.OŠ Otona IvekovićaFMS/MSW Logo8-60-06822.67%
9.
10. 
Karlo Fruehwirth6.OŠ Petra PreradovićaFMS/MSW Logo0-60--6020%
10.
11. 
ManuelaLukić5.OŠ Marina DržićaFMS/MSW Logo20-36--5618.67%
11.
12. 
DarioSindičić6.OŠ Antuna MihanovićaPC Logo 4.012--8-206.67%
11.
13. 
Greta Gombar5.OŠ Josipa RačićaFMS/MSW Logo20----206.67%
12.
14. 
VedranKurdija4.OŠ MladostFMS/MSW Logo16----165.33%
13.
15. 
MiaBaržić5.I.OŠ VrbovecFMS/MSW Logo0-12--124%
13.
16. 
IvorŠlibar5.I.OŠ VrbovecFMS/MSW Logo0012-0124%
14.
17. 
LeaRački6.OŠ Petra PreradovićaFMS/MSW Logo0----00%
14.
18. 
MarinJakovčev6.OS Petra PreradovićaPC Logo 4.0-----00%
14.
19. 
Miljenko LovreTrutina6.OŠ Marina DržićaFMS/MSW Logo-----00%
14.
20. 
KarloGrozdanić4.OŠ Josipa RačićaFMS/MSW Logo-----00%
14.
21. 
HrvojeRicijaš4.OŠ Josipa RačićaFMS/MSW Logo-----00%
14.
22. 
MislavJelašić4.OŠ Josipa RačićaFMS/MSW Logo-----00%
14.
23. 
VanessaBrkić5.I. OŠ VrbovecFMS/MSW Logo-----00%
14.
24. 
ArijanaKauzlarić6.Udruga programera "S VIJUGOM"FMS/MSW Logo-----00%
14.
25. 
RomanaŽitnik6.OŠ Petra PreradovićaFMS/MSW Logo-----00%
14.
26. 
JakovKnežević6.OŠ Otona IvekovićaFMS/MSW Logo-----00%
14.
27. 
MateaLiskij5.OŠ Petra PreradovićaFMS/MSW Logo-----00%
14.
28. 
TesaJurišić5.OŠ Matije GupcaFMS/MSW Logo-----00%
14.
29. 
KlaraArifović6.Oš Petra PreradovićaFMS/MSW Logo-----00%
14.
30. 
DomagojFranceković6.OŠ RapskaFMS/MSW Logo-----00%

O rezultatima za pojedino kolo
Tablica rezultata za pojedino kolo se računa ovako:
  • sumiraju se samo zadaci koji vrijede za odabrani pogled (razred)
    • za pogled 'Svi', to je ukupan ostvareni rezultat
    • za pogled 'Neparni razredi', to je suma rezultata u 1., 2., 3. i 4. zadatku za pojedino kolo
    • za pogled 'Parni razredi', to je suma rezultata u 2., 3., 4. i 5. zadatku za pojedino kolo
Odaberite
Odaberite kolo:
Odaberite podskupinu:
Odaberite pogled:

Natrag


Sponzori: