ZG.IBT 2009
Rezultati, 3.kolo, Logo P1
3.kolo - Logo P1 - Svi - Konačni službeni rezultati
- ([])Ispisivanje (osnovno) | ([])Ispisivanje (uljepšano) (?)
RangR.b.ImePrezimeRazredŠkola, klub, udrugaAlatIzmjena
(20)
Zid
(40)
Vezice
(60)
Ogledalo
(80)
Grupiraj
(100)
Zbroj%
1. [Zlato!]
1. 
BornaRunac6.OŠ Matije GupcaFMS/MSW Logo20406080100300100%
1. [Zlato!]
2. 
MihaelLiskij6.OŠ Petar PreradovićFMS/MSW Logo20406080100300100%
2. [Srebro!]
3. 
Mario Pejinović6.Udruga programera S VIJUGOMFMS/MSW Logo20406080-20066.67%
2. [Srebro!]
4. 
NatkoGrgas6.OŠ Otona IvekovićaFMS/MSW Logo20406080-20066.67%
2. [Srebro!]
5. 
PaulaRinkovec6.OŠ Otona IvekovićaFMS/MSW Logo20406080020066.67%
3. [Bronca!]
6. 
LukaBakrač6.OŠ Petra PreradovićaFMS/MSW Logo20401280-15250.67%
4.
7. 
HrvojeRicijaš4.OŠ Josipa RačićaFMS/MSW Logo1640-80-13645.33%
4.
8. 
PetarOrlić5.OŠ Josipa RačićaFMS/MSW Logo1640080013645.33%
5.
9. 
VedranKurdija4.OŠ MladostFMS/MSW Logo14--80-9431.33%
6.
10. 
BranimirFilipović6.Udruga programera S VIJUGOMFMS/MSW Logo204012808026.67%
7.
11. 
ArijanaKauzlarić6.Udruga programera "S VIJUGOM"FMS/MSW Logo1681240-7625.33%
8.
12. 
TesaJurišić5.OŠ Matije GupcaFMS/MSW Logo168-4006421.33%
9.
13. 
DarioSindičić6.OŠ Antuna MihanovićaPC Logo 4.0164-32-5217.33%
10.
14. 
JakovKnežević6.OŠ Otona IvekovićaFMS/MSW Logo208-16-4414.67%
11.
15. 
Karlo Fruehwirth6.OŠ Petra PreradovićaFMS/MSW Logo20-12--3210.67%
12.
16. 
ManuelaLukić5.OŠ Marina DržićaFMS/MSW Logo48-16-289.33%
13.
17. 
Marija*Gegić*5.OŠ RetkovecFMS/MSW Logo1224-93%
14.
18. 
Greta Gombar5.OŠ Josipa RačićaFMS/MSW Logo0--0-00%
14.
19. 
MislavJelašić4.OŠ Josipa RačićaFMS/MSW Logo-----00%
14.
20. 
IvorŠlibar5.I.OŠ VrbovecFMS/MSW Logo-----00%
14.
21. 
KarloGrozdanić4.OŠ Josipa RačićaFMS/MSW Logo-----00%
14.
22. 
MiaBaržić5.I.OŠ VrbovecFMS/MSW Logo-----00%
14.
23. 
MarinJakovčev6.OS Petra PreradovićaPC Logo 4.0-----00%
14.
24. 
VanessaBrkić5.I. OŠ VrbovecFMS/MSW Logo-----00%
14.
25. 
KlaraArifović6.Oš Petra PreradovićaFMS/MSW Logo-----00%
14.
26. 
RomanaŽitnik6.OŠ Petra PreradovićaFMS/MSW Logo-----00%
14.
27. 
LeaRački6.OŠ Petra PreradovićaFMS/MSW Logo-----00%
14.
28. 
Miljenko LovreTrutina6.OŠ Marina DržićaFMS/MSW Logo-----00%
14.
29. 
MateaLiskij5.OŠ Petra PreradovićaFMS/MSW Logo-----00%
14.
30. 
DomagojFranceković6.OŠ RapskaFMS/MSW Logo-----00%

O rezultatima za pojedino kolo
Tablica rezultata za pojedino kolo se računa ovako:
  • sumiraju se samo zadaci koji vrijede za odabrani pogled (razred)
    • za pogled 'Svi', to je ukupan ostvareni rezultat
    • za pogled 'Neparni razredi', to je suma rezultata u 1., 2., 3. i 4. zadatku za pojedino kolo
    • za pogled 'Parni razredi', to je suma rezultata u 2., 3., 4. i 5. zadatku za pojedino kolo
Odaberite
Odaberite kolo:
Odaberite podskupinu:
Odaberite pogled:

Natrag


Sponzori: