ZG.IBT 2009
Rezultati, 2.kolo, Logo P1
2.kolo - Logo P1 - Svi - Konačni službeni rezultati
- ([])Ispisivanje (osnovno) | ([])Ispisivanje (uljepšano) (?)
RangR.b.ImePrezimeRazredŠkola, klub, udrugaAlatPodjela
(20)
Skoljka
(40)
Skokovi
(60)
Staze
(80)
Poredak
(100)
Zbroj%
1. [Zlato!]
1. 
PaulaRinkovec6.OŠ Otona IvekovićaFMS/MSW Logo20406080100300100%
1. [Zlato!]
2. 
BornaRunac6.OŠ Matije GupcaFMS/MSW Logo20406080100300100%
1. [Zlato!]
3. 
BranimirFilipović6.Udruga programera S VIJUGOMFMS/MSW Logo20406080100300100%
1. [Zlato!]
4. 
Mario Pejinović6.Udruga programera S VIJUGOMFMS/MSW Logo20406080100300100%
2. [Srebro!]
5. 
MihaelLiskij6.OŠ Petar PreradovićFMS/MSW Logo204060806026086.67%
3. [Bronca!]
6. 
NatkoGrgas6.OŠ Otona IvekovićaFMS/MSW Logo204060410022474.67%
4.
7. 
LukaBakrač6.OŠ Petra PreradovićaFMS/MSW Logo20406080-20066.67%
5.
8. 
PetarOrlić5.OŠ Josipa RačićaFMS/MSW Logo20404280018260.67%
6.
9. 
ManuelaLukić5.OŠ Marina DržićaFMS/MSW Logo204040--10033.33%
7.
10. 
HrvojeRicijaš4.OŠ Josipa RačićaFMS/MSW Logo2040-8-6822.67%
8.
11. 
Karlo Fruehwirth6.OŠ Petra PreradovićaFMS/MSW Logo204060-6622%
9.
12. 
MateaLiskij5.OŠ Petra PreradovićaFMS/MSW Logo20403--6321%
10.
13. 
VedranKurdija4.OŠ MladostFMS/MSW Logo2040---6020%
10.
14. 
Greta Gombar5.OŠ Josipa RačićaFMS/MSW Logo2040---6020%
11.
15. 
ArijanaKauzlarić6.Udruga programera "S VIJUGOM"FMS/MSW Logo-4060-4615.33%
12.
16. 
MiaBaržić5.I.OŠ VrbovecFMS/MSW Logo2040--248%
13.
17. 
TesaJurišić5.OŠ Matije GupcaFMS/MSW Logo2003--237.67%
14.
18. 
KlaraArifović6.Oš Petra PreradovićaFMS/MSW Logo24---62%
15.
19. 
LeaRački6.OŠ Petra PreradovićaFMS/MSW Logo04---41.33%
16.
20. 
Marija*Gegić*5.OŠ RetkovecFMS/MSW Logo1-20-31%
17.
21. 
DarioSindičić6.OŠ Antuna MihanovićaPC Logo 4.01000-10.33%
18.
22. 
JakovKnežević6.OŠ Otona IvekovićaFMS/MSW Logo-----00%
18.
23. 
MislavJelašić4.OŠ Josipa RačićaFMS/MSW Logo-----00%
18.
24. 
IvorŠlibar5.I.OŠ VrbovecFMS/MSW Logo-----00%
18.
25. 
KarloGrozdanić4.OŠ Josipa RačićaFMS/MSW Logo-----00%
18.
26. 
Miljenko LovreTrutina6.OŠ Marina DržićaFMS/MSW Logo-----00%
18.
27. 
MarinJakovčev6.OS Petra PreradovićaPC Logo 4.0-----00%
18.
28. 
VanessaBrkić5.I. OŠ VrbovecFMS/MSW Logo-----00%
18.
29. 
RomanaŽitnik6.OŠ Petra PreradovićaFMS/MSW Logo-----00%
18.
30. 
DomagojFranceković6.OŠ RapskaFMS/MSW Logo-----00%

O rezultatima za pojedino kolo
Tablica rezultata za pojedino kolo se računa ovako:
  • sumiraju se samo zadaci koji vrijede za odabrani pogled (razred)
    • za pogled 'Svi', to je ukupan ostvareni rezultat
    • za pogled 'Neparni razredi', to je suma rezultata u 1., 2., 3. i 4. zadatku za pojedino kolo
    • za pogled 'Parni razredi', to je suma rezultata u 2., 3., 4. i 5. zadatku za pojedino kolo
Odaberite
Odaberite kolo:
Odaberite podskupinu:
Odaberite pogled:

Natrag


Sponzori: