ZG.IBT 2009
Rezultati, ukupna lista, Logo P1
Ukupna lista - Logo P1 - Svi - Dobivena ukupna lista
- ([])Ispisivanje (osnovno) | ([])Ispisivanje (uljepšano) (?)
RangR.b.ImePrezimeRazredŠkola, klub, udrugaAlat1.kolo
(300)
2.kolo
(300)
3.kolo
(300)
4.kolo
(300)
5.kolo
(300)
6.kolo
(300)
Zbroj%
1. [Zlato!]
1. 
BornaRunac6.OŠ Matije GupcaFMS/MSW Logo300300300200292300149299.47%
2. [Srebro!]
2. 
MihaelLiskij6.OŠ Petar PreradovićFMS/MSW Logo300260300260292220141294.13%
3. [Bronca!]
3. 
Mario Pejinović6.Udruga programera S VIJUGOMFMS/MSW Logo300300200180292300139292.8%
4.
4. 
PaulaRinkovec6.OŠ Otona IvekovićaFMS/MSW Logo300300200140292220131287.47%
5.
5. 
BranimirFilipović6.Udruga programera S VIJUGOMFMS/MSW Logo30030080240232184125683.73%
6.
6. 
NatkoGrgas6.OŠ Otona IvekovićaFMS/MSW Logo30022420068192112102868.53%
7.
7. 
PetarOrlić5.OŠ Josipa RačićaFMS/MSW Logo200182136108192--81854.53%
8.
8. 
LukaBakrač6.OŠ Petra PreradovićaFMS/MSW Logo--20015280--12856037.33%
9.
9. 
HrvojeRicijaš4.OŠ Josipa RačićaFMS/MSW Logo6068136--52--31621.07%
10.
10. 
Marija*Gegić*5.OŠ RetkovecFMS/MSW Logo739686812427618.4%
11.
11. 
ManuelaLukić5.OŠ Marina DržićaFMS/MSW Logo601002856121626017.33%
12.
12. 
ArijanaKauzlarić6.Udruga programera "S VIJUGOM"FMS/MSW Logo844676--52--25817.2%
13.
13. 
VedranKurdija4.OŠ MladostFMS/MSW Logo2060941602421414.27%
14.
14. 
Karlo Fruehwirth6.OŠ Petra PreradovićaFMS/MSW Logo28663260----18612.4%
15.
15. 
Greta Gombar5.OŠ Josipa RačićaFMS/MSW Logo60600200--1409.33%
16.
16. 
DarioSindičić6.OŠ Antuna MihanovićaPC Logo 4.021522040--1157.67%
16.
17. 
TesaJurišić5.OŠ Matije GupcaFMS/MSW Logo282364--0--1157.67%
17.
18. 
MateaLiskij5.OŠ Petra PreradovićaFMS/MSW Logo2863--------916.07%
18.
19. 
MiaBaržić5.I.OŠ VrbovecFMS/MSW Logo2824--12----644.27%
19.
20. 
KarloGrozdanić4.OŠ Josipa RačićaFMS/MSW Logo--------52--523.47%
20.
21. 
JakovKnežević6.OŠ Otona IvekovićaFMS/MSW Logo----44------442.93%
21.
22. 
RomanaŽitnik6.OŠ Petra PreradovićaFMS/MSW Logo28----------281.87%
22.
23. 
KlaraArifović6.Oš Petra PreradovićaFMS/MSW Logo206--------261.73%
23.
24. 
LeaRački6.OŠ Petra PreradovićaFMS/MSW Logo204--0----241.6%
24.
25. 
DomagojFranceković6.OŠ RapskaFMS/MSW Logo14----------140.93%
24.
26. 
IvorŠlibar5.I.OŠ VrbovecFMS/MSW Logo2----120--140.93%
25.
27. 
VanessaBrkić5.I. OŠ VrbovecFMS/MSW Logo1----------10.07%

O ukupnoj listi
Za ovo natjecanje, ukupna lista se računa ovako:
  • za sume pojedinih kola, uzima se onoliko bodova koliko se ostvaruje u trenutnom pogledu (razredu)
    • za pogled 'Svi', to je ukupan ostvareni rezultat
    • za pogled 'Neparni razredi', to je suma rezultata u 1., 2., 3. i 4. zadatku za pojedino kolo
    • za pogled 'Parni razredi', to je suma rezultata u 2., 3., 4. i 5. zadatku za pojedino kolo
  • prikazuju se učenici koji su do sada sudjelovali na najmanje 1 kolu
Dodatne upute:
  • Možete kliknuti na naziv kola da biste otvorili upravo to kolo.
  • Možete kliknuti na rezultat da biste prikazali rezultat učenika u upravo tom kolu.
Odaberite
Odaberite kolo:
Odaberite podskupinu:
Odaberite pogled:

Natrag


Sponzori: