KBT 2006 SŠ - Ukupna lista - P2 - Svi - Dobivena ukupna lista
KBT 2006 SŠ - P2
Tue, 03 Jan 2006 00:00:00 +0100
-
Wed, 04 Jan 2006 00:00:00 +0100
ZATEMAS
Kolo natjecanja
Rang
R.b.
Ime i prezime natjecatelja
Razred
Programski jezik
Škola/klub/udruga
Osoba koja prijavljuje
Mentor/Instruktor
1.kolo
(200)
2.kolo
(200)
3.kolo
(200)
4.kolo
(250)
Zbroj
%
1.
1.
Tomislav Grbin
4.
PASCAL/C
XV. Gimnazija
Domeniko Divjak
Davor Obilinović
172
180
139
--
491
81.83%
2.
2.
Relja Medić
3.
PASCAL/C
XV. Gimnazija
Relja Medić
Renata Gjurić
200
80
38
152
432
66.46%
3.
3.
Igor Čanadi
3.
PASCAL/C
XV. Gimnazija
Igor Čanadi
Tomislav Grbin
176
99
96
55
371
61.83%
4.
4.
Ivan Vučica
4.
PASCAL/C
XV gimnazija
Ivan Vučica
Ljiljana Štracak
64
50
60
89
213
32.77%
5.
5.
Davor Cihlar
4.
PASCAL/C
XV gimnazija
Davor Cihlar
Ljiljana Štracak
98
38
61
--
197
32.83%
6.
6.
Valentin Solina
3.
PASCAL/C
Tš Ruđera Boškovića
Ivan Jurić
Snježana Tomašević
108
55
20
10
183
30.5%
7.
7.
Mladen Marović
3.
PASCAL/C
V. Gimnazija
Predrag Brođanac
Predrag Brođanac
128
--
52
--
180
27.69%
8.
8.
Tomislav Reicher
4.
PASCAL/C
V. Gimnazija
Predrag Brođanac
Mate Vulić
64
70
35
--
169
28.17%
9.
9.
Alen Sumina
4.
PASCAL/C
Tš Ruđera Boškovića
Ivan Jurić
Ivan Jurić
40
16
40
--
96
16%
10.
10.
Bruno Kovačić
3.
PASCAL/C
XV. Gimnazija
Renata Gjurić
nema nema
64
30
--
--
94
14.46%
11.
11.
Hrvoje Kusulja
3.
PASCAL/C
Tehnička škola Ruđera Boškovića
Zlatko Nadarević
Zlatko Nadarević
64
26
0
--
90
13.85%
12.
12.
Luka Humski
4.
PASCAL/C
III. Gimnazija
Luka Humski
Smiljana Perić
36
--
32
--
68
10.46%
13.
13.
Karim Ančić
3.
PASCAL/C
XIII. gimnazija
Josip Justinić
Josip Justinić
50
6
8
--
64
10.67%
13.
14.
Mladen Mikša
3.
PASCAL/C
V. Gimnazija
Predrag Brođanac
Predrag Brođanac
64
--
--
--
64
9.85%
14.
15.
Lana Virag
4.
PASCAL/C
V. Gimnazija
Predrag Brođanac
Mate Vulić
34
20
--
--
54
8.31%
15.
16.
Saša Stanko
3.
PASCAL/C
V. Gimnazija
Predrag Brođanac
Bojan Radman
34
--
0
--
34
5.23%
16.
17.
Marko Čekol
3.
PASCAL/C
3. Gimnazija
Darka Sudarević
Darka Sudarević
24
--
--
--
24
3.69%
17.
18.
Nikola Kičić
4.
PASCAL/C
3. gimnazija
Smiljana Perić
Smiljana Perić
4
--
--
--
4
0.62%
18.
19.
Martin Morava
3.
PASCAL/C
Tš Ruđera Boškovića
Ivan Jurić
Ivan Jurić
0
0
--
--
0
0%
18.
20.
Dragutin Hrenek
3.
PASCAL/C
Tš Ruđera Boškovića
Ivan Jurić
Ivan Jurić
0
0
--
--
0
0%
18.
21.
Mislav Božičević
3.
PASCAL/C
Druga ekonomska škola
Igor Grabar
Igor Grabar
0
0
0
--
0
0%
ZATEMAS - https://zatemas.zrs.hr/